Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hete volt abortuszt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete volt abortuszt, és azóta csak az orvos jár a fejembe mit tegyek?

Figyelt kérdés

2hete volt abortusztom, a baba meghalt az akkori párom azt mondta az én hibám és így szakítottunk egyáltalán nem érdekel már ő. Majdnem két évig együtt éltünk de ennyi . Amióta abortuszon voltam csak az az orvos jár a fejemben aki csinálta. 26 éves kedves és nagyon helyes de fogalmam sincs hogy mit csináljak hogy ne gondoljak rá. Tippek?

19L



2015. márc. 3. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igyál a szabadulás kútjából 25 év múlva.
2015. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha az orvosnak is állandoan az eszében jársz, mit gondolsz, mi az amit látott belöled?
2015. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Kamu.

Ha tényleg átéltél volna 1 abortuszt, nem a dokin járna az eszed.

Pasi vagy, és nemcsak hazudós, de identitászavaros is.

2015. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
19 éves éretlen hülye vagy
2015. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kamu és nő vagyok. Abortuszon voltam tényleg és azon nem jár az eszem mert nem emésztés magam ez miatt. Az élet megy tovább akárhogy is. Az hogy megtetszik van az nem azt jelenti hogy 'éretlen hülye' vagyok. Nem akartam gyereket sose és nem is akarok és szedtem fogamzásgátlót mielőtt még ez miatt is írnátok a kritikát
2015. márc. 3. 17:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem emésztem* (irásjavito javította elobb)
2015. márc. 3. 17:54
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

azért vagy éretlen hülye


1. az abortusz szörnyű dolog, de neked nem

2. 2 éves kapcsolat emiatt tönkrement, de te ezen sem bánkódsz

3. annyira szörnyű volt átélni, hogy még az orvos is megtetszett


más embert azért ez így egyszerre megviseli


menj el a dokihoz, mondd meg, hogy hello, itt jártam abortuszom, a pasim elhagyott miatta, de annyira megtetszett maga kedves doktor úr, nem iszunk meg egy kávét?


én nem kezdenék ilyen nővel, de egy próbát megér

ugyanis fixa ideám, hogy te leszel az, aki a doktor úr után majd egy könnycseppet sem hullajt miután az megette a mérgesgomba paprikást, mert már meguntad a pofáját

2015. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A dokinak tutira te nem jársz a fejében, max undorral gondol rád, ugyanis elárulom neked, hogy az orvosok utálják az abortuszt csinálni, mert nekik ez egy kényszergyilkosság és baromira megvetik az ilyen agyatlan kis p.csákat, amiért nem képesek védekezni és őket hajszolják lelkiismereti válságba a saját felelőtlen viselkedésükkel. Lehetsz plázacica meg fullos csaj egy orvos, aki kigyilkol belőled egy gyereket mindig is megvetéssel fog rád gondolni :( :( :( Sajnálom, de ez a tömör igazság, na meg a VALÓSÁG !
2015. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak mellékesen hozzátenném, hogy védekeztünk.!! És nem vagyok se plázacica, se fullos csaj. Inkább természetes.
2015. márc. 6. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, minek égeted itt magad??
2015. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!