Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu, lány barátság szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu, lány barátság szerintetek létezik?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan mint a trollok vagy az hogy visszahívnak egy sörre amikor te állod az elsőt...sokszor hallani, de sose tapasztalni.
2015. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezik ha véletlen az egyik fél nem kezd el többet érezni. Vagy ha mégis akkor képes nem tudomást venni az érzéseiről.
2015. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem.


Vagy csak egy ismerős viszonyt titulálunk barátságnak, vagy többet érez valaki a másik iránt.

2015. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve van lány barátom. Teljesen közös hullámhosszon vagyunk agyilag, de nem vonzódunk egymáshoz. Ő a kigyúrt pasikra gerjed, én meg az őrült nőkre.:D De jól megértjük egymást.
2015. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam már. Létezik bizony!!! Nem akartam tőle mást mit barátságot és ő sem akart egyebet tőlem. Mindent megbeszéltünk. Összehoztam a csajjal aki tetszett neki és ő tanácsot adott nekem hogy hogy hódítsam meg a pasit aki nekem tetszik.....jól elvoltunk és ma is ő a legjobb barátom :)))
2015. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:D a netkabelt elvagom esku :D szakadok :D neeeee

jo h nem ezt tetted fel kérdésnek :D : barna és fekete fos létezik ? :D

2015. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem! Saját bőrömön tapasztaltam meg és most mondhatni szenvedek... :(
2015. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint a síugró etióp, biztos van de még elképzelni is nehéz. Tehát nem igazán, legalább az egyik oldalról többet szeretne valamelyikük.
2015. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezhet ennek ellenére attól! #9
2015. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!