Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A négerek milyenek párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A négerek milyenek párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Mennyire tisztelik a nőt?

És hogy viselkednek?



2015. márc. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Bantuszájuak XD
2015. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy nagyon hülye kérdés. A színesbőrű férfiak nem mind egyformák. Minden ember olyan, amilyen nevelést kap, ahogy szocializálódik és ehhez a bőrszínnek nincs köze.
2015. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Olyanok mint bármely más bőrszínnel rendelkező ember kifoghatsz egy bunkó parasztot egy senkiházi link embert vagy egy tisztességes normálisat.
2015. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

3. válaszolónak


Azt szeretjük bennük, hogy nagy, vastag farkuk van és nem sülnek el 5 perc alatt.

2015. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# ez feher borszinnel nem jo??
2015. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem nincsenek jó tapasztalataim velük. És nagyon kevés olyan sikertörténet van, ahol helyt állnak apaként az európai társadalmi elvárosok szerint. Legyél okos, tanulj mások hibáiból és inkább kalandként tekints rájuk.

Beírom ide is a történetemet:


Nekem sikerült, de utólag életem legnagyobb hibája volt. Előtte több szerecsennel is jártam, de pár nap vagy hét után mindről kiderült, hogy linkek vagy csak a papírok miatt kellenék. Nem úgy A. aki amerikai és az orvosira járt akkor a városunkban. A szülei és a barátnőm mindenhogy próbáltak lebeszélni. Bevallom, akkor jól esett, hogy ellenkezhettem illetve különlegesnek érezhettem magam a párom miatt. Néhány hét alatt megszédített, úton volt a baba és az esküvőre készültünk. A papírok beadásnál derült ki, hogy igazából nigériai, de olyan sztorit talált ki, hogy hittem neki. Az esküvő után voltunk és a nyolcadik hónapban jártam, amikor beütött a krach. A Szigeten ahol állítólag tolmácsolni volt, elkapták a rendőrök, hogy drogot árult. Ráadásul vele volt egy magyar csaj is, akit a jegyzőkönyv mennyasszonyaként említett. A beszélőn ezt is kimagyarázta és én hittem neki.

A szüleim milliókat költöttek ügyvédre, akik fél év alatt elérték, hogy A. szabadlábra kerüljön. A szabadulás napján nagy volt az öröm, boldogság. Imádta a kislányát éreztem, hogy ennél jobb apát nem is kívánhattam neki. Másnap, amíg a dokinál voltunk E-vel, A összepakolt és lelépett, elvitte a lakásból az értékesebb cuccaimat is. Nem értem utol sehol. 1 év múlva a szüleim nyomozója akadt a nyomára Franciaországban. Már tagadta a gyereket, azt mondta nem tőle van és hagyjam békén. A teszttől illetve attól, hogy visszajöjjön Magyarországra, elzárkózott. A válásba akkor egyezik bele, ha adok neki 40.000 eurót, a szüleimtől kapott lakás árát. Ügyvédre bíztuk, de megint eltűnt. Gyerektartást sem fizetett soha. 4 év alatt mondták ki a válást, rengeteg költséggel és utánajárással, de azóta is bujdos valahol, a közös szerecsen ismerőseink letagadják.

Az anyagiak nem fájnak annyira, mert a szüleim mindenben támogatnak. Az idő begyógyítja a sebeket és megszerették E-t, aki szép színes. A legrosszabb, hogy olyan meggyőző volt, hogy nem lehetett nem hinni neki. Azóta bizalmatlan vagyok a férfiakkal. És lehetetlen olyan komoly párt találni, aki elfogadná E-t. Igazából mindenki rasszista Magyarországon és Európában. Nem mondják a szemedbe, de megvetnek a félvér gyermeked miatt.

2015. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyire tisztelik a nőt?: Semmenyire!



És hogy viselkednek?: A legrosszabul!

2015. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken láttam már egy párszor, hogy a nők fizetik nekik az italt. Még arra is lusták, hogy odamenjenek a pulthoz, csak ácsorognak fölényeskedő fejjel, amíg a kiscsajok oda nem hozzák a piát.
2015. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!