Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy bonyolult kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy bonyolult kérdés. Válaszolnatok rá? :D

Figyelt kérdés

Szóval olyan patthelyzet alakult ki nálam, hogy kicsit bizonytalan vagyok....


Tömören:

21 éves lány vagyok és tetszik egy nálam idősebb férfi.

Ő a szomszéd lovarda tulajdonos, én pedig egy másik lovardába járok ott mellette. Az ottani tulaj pedig, ahahová én járok mondjuk úgymond féltékeny arra aki nekem tetszik (mert érdeklődott irántam ki vagyok stb, viszont ahova én járok tulaj nem hajlandó bemutatni neki, vagy mondani rólam valamit)


A kérdésem tehát az lenne, mégis hogyan nyissak afelé aki tetszik nekem? Hogyan vegyem rá esetleg az én lovardás haveromat hogy mutasson be neki, vagy menjünk lovagolni közösen stbstb? van valakinek valami hasznos ötlete, tanácsa?


Igazán hálás lennék!



2015. márc. 6. 09:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Látod nem vagy te hülye. Én tudom miért mondok ilyet és kész. A többi nem érdekel. A kérdező problémáját átérezni meg nem akarom. Ő se érez át semmit se. Oldja meg! Ha nem tudja akkor ennyi. Nem vagyok rosszabb mint ő:)
2015. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor mégis minek írtál? :D hol itt a logika?
2015. márc. 6. 10:21
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem érted hol a logika akkor a te értelmiséged mutatja. Üdv.
2015. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ELTE másodéves hallgatója vagyok bocsi....
2015. márc. 6. 14:49
 15/19 anonim ***** válasza:
Pfff....XD
2015. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Most szakadok a nevetéstől:D:D:D
2015. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos úton fölhívod a fickót, és időpontot kérsz, amikor kipróbálhatod az ő lovait. Akihez most jársz, nem sértődhet meg, hiszen ez üzlet, és teljesen természetes, hogy a pénzedért a legjobbat akarod.
2015. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Magadhoz valót keress.
2019. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pl:Menj be abba a lovardába, és nézd meg a lovakat. Kérjél információt az oktatásról, vagy bármiről. Kérdezz egy olyat, amire később telefonon várod a választ, és add meg a számodat. Ha nem hív, akkor így jártál. Vagy bemész a lovardába, megkeresed, és mondod neki: "Úgy hallottam kérdeztél rólam. Itt vagyok , kérdezz a hiteles forrástól"
2019. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!