Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Válaszolnátok egy bonyolult...

Válaszolnátok egy bonyolult kérdésre?

Figyelt kérdés

az alapot innen vettem--->

[link]

protein nap tehát az első

van benne olyan h túróval töltött zsemle.

baj e az ha e helyett én extrudált kenyeret eszek tútóval,paradicsomal 2 lehellet vékony felvágottel. és utána ugye levest kell enni, ott pedig tojás leves ennék.

vagy sikerült félre értelmeznem az egészet? nem zabálni akakrok félre értés ne essék csak nem értem h pl a proteinnapból csak 1 dolgot szemelhetek ki magamnak pl a túró vagy csak a zsemle vagy csak a tojás leves? és ha tojás leves akkor letudva az egész leves mizéria kaja után?"Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest igyunk"


2010. jún. 2. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
eszetlen diéta helyett normális étrend + sport nem lenne jobb?
2010. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Ha már szétválasztod a kaját... akkor azt megteheted egy napon belül is és tartósabb lehet a fogyás.

Ha meg nem érted a diéta lényegét ne eröltesd.

Simán ne egyél olyat amibe liszt meg cukor van. Ezt könnyen felismered.

2010. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat ennek ellenére még mindig megválaszolná vki a kérdésem?:D köszönöm.

igen sportolnék ha nem msot lett volna a térdműtétem ami maitt még ágyban leszek elég sokáig, ezt nézvén legalább próbálok kevesebb kalóriát bevinni ha az is kinkeserves mig emlászok a lakásban lévő wc ig!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 3. 09:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem oké. A 90 napos lényege az, hogy teljesen szét kell választani (nekem mondjuk nem igazán jött be), a proteinnapot pedig úgy értsd, hogy tejtermék, tojás, hús. Mellőzd a zsömlét és az egyéb kenyérféléket ezen a napon, ezek keményítőt és szénhidrátot tartalmaznak! Ha mindenképpen édességet akarsz enni, az inkább gyümölcsjoghurt legyen, egyáltalán nem hízlal! Illetve én még nagyon melegen javaslok egy fehérjenapot úgy, hogy csak kefírt fogyasztasz, de abból minimum 2 litert. Meghajt és kitisztít. Nekem ez piszkosul bevált, mondjuk én teljesen egyéni diétát folytatok és sportolok is mellette, de fél év alatt 12 kiló az nem rossz szerintem:)
2010. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a keményítő is szénhidrát....
2010. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de a 90 napos a keményítőt és a szénhidrátot kétfelé szedi
2010. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Jesszusom te még azzal sem vagy tisztában mi az a fehérje, szénhidrát meg zsír? Örök életedre dagadt maradsz!
2010. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
először is nem vagyok dagat dagat a tudod kid.. 168 cm vagyok 60 kiló ez közel sem dagadtság...és az ember nem ugy szültik h tudja ezért van e az oldal AHOL LEHET KÉRDEZNI TE HUGYAGYÚ! és norm válaszokat szerettem volna pfffffff
2010. jún. 4. 11:01
 9/9 anonim válasza:
én ugy fogytam hogy nem ettem lisztes dolgokat sak zöldséget gyümölcsöt húsokat!!!Szerintem probáld ki én 1 hét alatt egy vagy 2 cm leadtam a hasamból igazhogy mozogtam is hozzá!!!!Jam meg még ajánlom a tojást!!!!Sima föttöjást de ha még ezzel kapcsolatban van kérdésed akkor irj az e-mail cimemre ott szivesen válaszolok minden kérdésedre!!!!csajxik12@freemail.hu
2010. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!