Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire csúnya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire csúnya?

Figyelt kérdés
Kit okoljak miatta?

2015. márc. 6. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kerdes inkabb az, h miert vagy ilyen BUTA, h ilyen kerdest teszel fel. Ha most megkapod a szamodra kielegito valaszt a kerdesedre, az megold barmit is?
2015. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ugyan hogy hogy nézel ki de nem igy kell felfogni ezt.szerintem én sem vagyok egy fōnyeremény de ápoltsággal odafigyeléssel lehet rajta változtatni.plane ha lány vagy de akkor is ha fiú.és nincs is bajom a pasizással egyáltalán :) sot :) hozzá állás kérdése is ez. 20/L
2015. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Teszek magamért, de hiába.
2015. márc. 6. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!