Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz túllépni valakin aki le se sz. R minket?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem de ő meg egyántalán. :/ Megszakítottam vele a kapcsolatot mégis minden este miatta sírok. :(
2015. márc. 6. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan, erre milyen választ vársz?
2015. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?nyugi idovel elmulik.
2015. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20
2015. márc. 6. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted akkor minek szakitottad meg vele a kapcsolatot??
2015. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Miért szakítottad meg vele a kapcsolatot?
2015. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert ő nem szeret :( ígyis kicsinál engem ez az érzés de látni, hogy más csajokkal van az mégjobban :( így legalább amiről nem tudok nem fáj :(
2015. márc. 6. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
nehéz, nem csak hogy szerelmes vagyok,hanem a büszkeségem és az önbizalmam is romokban, miért nem kellek neki? miért ilyen rohadk? miért vagyok ilyen lúzer? miért miért? utálom,gyűlölöm,imádom,bőgök,bosszút akarok állni,nincs étvágyam,megennék mindent magányomban. nincs kedvem társasághoz mégis szomjazom a szeretetre,az övére. elvarászolt állapotban élek,pedig mindenki megmondta hogy nem lesz jó vége,most darabokra tört szívvel,életkedv nélkül létezem.. ha gondolod írj vinnyogjunk egymásnak :) 19/L
2015. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is így vagyok, csak fiúba :(
2015. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nyilván azért, mert azt írta, hogy le sem sz. R-ja. Kérdező: Pszichológia. Ha le sem szar, valószínűleg nem is működött volna ez a kapcsolat. Egy idő után, hidd el te is rájöttél volna. Te kinézted magadnak, nem jött össze. Ennek oka van, szóval egy percig se bánd. Valószínűleg egy idő után te lettél volna így vele ha a rózsaszín köd elmúlik. Az meg, hogy nem tudsz rajta túllépni azért van, mert kudarcként éled meg. Te szeretted volna, de ő nem. Most úgy érzed magad, mint egy kétéves kislány a boltban mikor a szülei nem veszik meg neki a csokit. Nem miatta sírsz,hanem magad miatt. Mert beletaposott az egodba. Idővel majd elmúlik ha el tudod fogadni. És pár év múlva már neked sem fog kelleni.
2015. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Pont azert.
2015. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!