Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz voltam? Hogy engesztelhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz voltam? Hogy engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Még sose találkoztam vele, 1-2 hónapja beszélgetünk néha, hétfőn találkoznánk, eljönne hozzám, és csinálnánk ezt-azt. Ő 16/L, én 24/F.

Azt mondtam neki nem bízom benne (nincs köztünk hű de komoly "kapcsolat" azért), csakúgy mint szinte senkiben, csak a legjobb barátomban. És hogy majd akkor hiszem el, ha eljön, ha tényleg ott lesz.

És ezen kiakadt, hogy nem bízom benne, és lehet, hogy találkozni sem akar.

Mégis miért kellene bíznom benne? Nem egy csaj ejtett már pofára, hogy én ott voltam a randin, a csaj meg sehol. Szerintem teljesen normális a reakcióm, maximum ezt nem kellett volna neki elmondanom, dehát Istenem, én őszinte vagyok.


2015. márc. 7. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
így mondjon bármit is 16 évesnek az ember
2015. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rsag ***** válasza:
0%
16 éves csajok nagy többsége (hatalmas tisztelet a kivételnek) azt gondolja magáról, hogy ő a legszebb, és minden felett áll. Vagyis egoista. Ha valami nem tetszik neki besértődik és hisztizik. 24 éves fejjel lehetne annyi eszed hogy legalább 20 körülre lövöd be az alsó korhatárt.
2015. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a korral van a baj, hanem azzal hogy őszinte voltál. Az csak a mesében működik jól. Nem azt mondom, hogy hazudozz, de ilyeneket ne mondj el neki. Nem nyerhetsz vele semmit, csak veszíthetsz és semmi értelme.
2015. márc. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!