Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Én vagyok a legszerencsétlenebb ember a világon...volt egy fiú akit mindennél jobban szerettem.. De idővel kiismertem és rájöttem hogy ő az egyik legbunkobb ember akit ismerek. Neki csak a külső számít és nem érdekli az ami belül van volt ,már hogy le bunkozott meg parasztozott. És ezért teljesen megutáltam. Úgy volt hogy elmegy a suliból de végül nem ment. Pedig örültem volna ha elmegy..de legbelül miért érzem azt hogy jó hogy itt marad? Hogy sikerül mindig igy elcsesznem mindent? Nem akarom szeretni mert csak csalódást okoz de legbelül szeretem..segítsetek légyszi :(
2015. márc. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első szerelmét mindenki elcseszi, mert nem képesek az emberek megbecsülni azt, amit kapnak az élettől.
2015. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neeem h egy olyan sracot keresnel aki nezi a belso ertekeket... Neeem neked a kocsog kell
2015. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:

üdvözöllek az életben


próbálj egy normálist megismerni,"összeszedni"

2015. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem tudom megbecsülni hanem annyira szerettem hogy hülyeséget csináltam aztán azt meg nem én döntöm el hogy ki-be szeret bele :)
2015. márc. 8. 21:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Kibe szeretek bele *
2015. márc. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!