Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alacsony vagyok és ronda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok és ronda, akkor ne is reménykedjem benne, hogy valaha boldog lehetek?

Figyelt kérdés
Van-e értelme úgy próbálkozni, hogy mindig és kizárólagosan csak elutasításokat kapok?

2015. márc. 10. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előző: Neked még azért elég korai feladni nem gondolod?

Kérdező: Én ugyan nem vagyok ronda de sajnos 165 cm vagyok....de ettől függetlenül én azt mondom hogy mindenkinek megvan az esélye! Hiszem hogy egyszer megtalálom az igazit! Igazából az egész csak hozzáállás kérdése....

17/F

2015. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!