Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek egy kreol bőrű lányra hogy cigány?

Figyelt kérdés
Nekem kreol bőröm van és sokan azt hitték.Nem jönnek be nektek a kreol bőrű csajok?
2015. márc. 10. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem, fehéret jobban szeretem.
2015. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Egyes cigányok miért nem tudják elfogadni, hogy cigányok, és miért írnak ki kérdést?
2015. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Magyarországon azért a kreol bőrüek többsége roma származású.

És nekem személy szerint tetszenek az egzotikus kinézetű lányok.

2015. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2-es nem vagyok egyáltalán cigány...fogadd el😘
2015. márc. 10. 17:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem bejön néha, bár romákkal nem kezdenék. Volt egy roma csaj osztálytársam, nem nézett ki rosszul és okos is volt kb. De a családja... Amúgy "honnan szedted a kreolságodat"? :D
2015. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Apumnak van ilyen kreol szine,de az ő szülei nem kreol bőrűek ,hanem átlagos fehér bőrszínűek,szóval biztos valami pigment hiba vagy nem tudom :)
2015. márc. 10. 17:06
 7/18 anonim ***** válasza:
# 4 Csak vicceltem, és amúgy is bejönnek a kreol bőrű csajok. Örülök, hogy küldtél nekem egy puszilkodós fejet.
2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nincs mit❤xD
2015. márc. 10. 17:09
 9/18 anonim ***** válasza:

TE GE*I!!!! :DDDD


értitek? :D

2015. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Attól mert valakinek sötétebb a bőre még nem lesz cigány.

(Az emberek meg bőrszín alapján rögtön a helyi kisebbségre apellálnak. Ezért van az - szerintem -, ha valaki kreol bőrű embert lát, hogy rögtön a cigányok közé sorolja.)


Ami szép, az meg szép akkor is ha éppen sötét bőre.

2015. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!