Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

Már lassan 5 éve szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe, nem tudom elfelejteni, de nincs olyan személy az életemben akivel el tudnám felejteni.

Az egész helyzetet nehezíti az hogy néha olyan érzésem van mintha a tanárnő is érezne irántam valamit. Segítsetek kérlek!



2015. márc. 10. 20:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Te még fiatal vagy,azt se tudod eldönteni mit akarsz,de ha ez a vágyad,sok sikert!:)
2015. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Miert ne tudnam.El akarom felejteni. Tudom jol mit akarok. De orulok hogy ilyen jol ismertek.
2015. márc. 10. 21:28
 13/27 anonim válasza:
52%
11 eves korod ota szereted?hat milyen iskolaba jarsz Te,hogy 5eve tanit?minimum kozepiskolasnak kell lenned wnnyi idosen nem?nem bantasbol kerdezem,csak fura ez nekem igy...elfelejteni?probalj meg masok irant erdeklodni,ismerkedj,keresgelj s ne ezen agyalj,hogyan felejtsd el..majd jon egy masik szemely aki viszonozza is gond nelkul :)
2015. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Altalanosban es most kozepislolaban is tanit :)

Persze en igyekeztem es igyekszek de ugy nehez hogy nem igazan van olyan lany aki Rajta kivul erdekel

Ha volt olyan aki erdekelt az messze volt vagy en nem erdekeltem Ot, de eddig ket olyan lany volt az eletemben Rajta kivul aki erdekelt

2015. márc. 11. 15:54
 15/27 anonim ***** válasza:
37%

Ur isten a sok élettelen! Mit kell b...sztatni a másikat mindig???? Meg miaz hogy "vannak gondok" te csicska (aki írta), meg hogy "úgyse érez" jó lehet hogy nem de simán lehet hogy de. Miért ne érezhetne ennyi erővel a tanár is iránta????? sok idióta istenem le tagadom hogy ilyenek között élek.

Amúgy kérdező ha írsz üzenetet beszélhetünk róla nálam is volt ilyen helyzet :)

2015. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Én a férfi tanáromba vagyok szerelmes kb. 1 éve. Tudom, hogy az ilyesmi rossz. Érettségi után el akarom felejteni. Nem lesz könnyű, másik reménytelen szerelmemet 1.5 év alatt hevertem ki...


Az segítene neked, ha nem tanítana többé. Úgy mindig könnyebb felejteni. Vagy megpróbálhatsz lépni, és jelezni neki, hogy szereted. Talán összejön a dolog. :) Sok sikert és ne szomorkodj! Hülyékkel meg ne törődj!


19/L

2015. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagyok :)

Szurkolast is koszonom de nem akarom tonkre tenni a hazassagat, azt meghagyom a ferjenek..

Elmondani terveztem mar de maximum nyaron mert utanna nem tanit csak max a suliban talalkozunk:)

2015. márc. 11. 18:14
 18/27 anonim ***** válasza:
22%
Mit hagysz meg a férjnek a házasság tönkretételét? Az a baj hogy azt sem tudod mit beszélsz. Arra sem adtál világos választ hogy tanít 11 éves korodtól 16 éves korodig ugyan az a tanár. Nem vagy te sem L. sem 16 keress egy pszichiátert magadnak.
2015. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Kis szivem leirtam hogy a tanarno altalanos ota tanit de nem gond.!!

Orulok hogy igy tudod hogy milyen a hazassaga a ferjevel es hogy en leszbikus es 16 eves vagyok vagy sem..

Azert gratulalok.!!

2015. márc. 12. 13:23
 20/27 anonim ***** válasza:
Jézusom,elfajult a világ
2015. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!