Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

Már lassan 5 éve szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe, nem tudom elfelejteni, de nincs olyan személy az életemben akivel el tudnám felejteni.

Az egész helyzetet nehezíti az hogy néha olyan érzésem van mintha a tanárnő is érezne irántam valamit. Segítsetek kérlek!



2015. márc. 10. 20:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit,jól gondold meg,ez biztos?
2015. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

De egy szóval nem mondtam emberek hogy tönkre akarnám tenni a házasságát vagy hogy bármit el akarnék Neki mondani..csak azt mondtam hogy segítsetek elfelejteni..szövegértés.

Tudom jól mit érzek..jobban mint ti.

2015. márc. 25. 19:44
 23/27 anonim ***** válasza:
43%
"az mar eleg hosszu ido ahhoz hogy ismerjem Ot" nem nem ismered, hiszen csak az iskolában látod ami nagyon más mint a magánélet. Nehéz dolog elfelejteni valakit, igazából nem is kell, csak tudd ő nem gondol rád úgy, hidd el....elég nagy baj lenne ha egy felnőtt vissza akarna élni egy 11-12 éves lány helyzetével vagy gyengéd érzelmeket táplálna. Szóval érted. Amúgy nekem gyanús, hogy ez nem is szerelem, de persze te tudod...5 év nagy idő. Szerintem ez csak egy rajongás.
2015. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
És egyébként bármit is mondunk kevés, a legnagyobb segítség ha te segítesz magadon, te jössz rá a dolgokra. Egyébként sok oka lehet az ilyesminek ha kialakul. Családdal, barátokkal mi a helyzet?
2015. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Inkább válts iskolát
2015. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Na jó.Szerintem 5 év az elég sok idő,és ha még mindig nem felejtetted el,akkor tényleg lehet,hogy valami komolyabbról van szó.De azt ne felejtsd el,hogy még egyelőre gyerek vagy és egy férjes nőnél nem sok esélyed van arról beszélve,hogy nem is kéne beleavatkozni a dolgokba.Szerintem legalábbis.

Azt leírod,hogy miből gondolod azt,hogy ő is érez valamit?

Én azt szoktam tanácsolni,hogy az ilyen fellángolások egy idő múlva elmúlnak,túl kell esni rajtuk.De ez az 5 év...szerintem még várj míg betöltöd a 18-at.Ha addig nem múlik el,akkor nyugodtan elmondhatod neki és kérdőre vonhatod a félreértelmezhető jelek miatt.Maximum nem lesz belőle semmi, de akkor is jobb mint a bizonytalanság.

2015. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
vegyél egy xboxot azt toljad reggeltől estig, mésnak úgy sincs értelme ebben az országban.
2017. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!