Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szinte mindig hello-v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szinte mindig hello-val köszönnek nekem, emiatt teljesen elment az önbizalmam. Mit kéne tennem, hogy sziával köszönjenek? 21/f

Figyelt kérdés
Az alapszabály, hogy a lányok azoknak, akik tetszenek nekik sziával kôszönnek. Sajnos görög félisten nem tudok lenni.

2015. márc. 12. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
82%

Én ezen még nem gondolkoztam, de tényleg sziával köszönök annak, aki tetszik. Tudok mosolyogni közben sz"IA", a hello meg valahogy gyorsabb, gépiesebb, hanyagabb.


L20

2015. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
58%
istenem :D majd akkor aggódj ha csával köszönnek
2015. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
21-essel egyetértek. Szerintem is így működnek a lányok.
2015. ápr. 17. 23:11
 24/64 anonim válasza:
0%
A köszönés mindegy kacsincs egyet a köszönés mellé és Ott a lényeg;)
2015. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
De nem én vagyok a lány xd
2015. ápr. 25. 12:44
 26/64 anonim ***** válasza:
68%

elsőnek azt gondoltam jó nagy baromság de vissza gondoltam és a pasimnak mindig sziával köszöntem, a barátoknak változó

pasiknál is érvényes ez?

amúgy semmit se tudsz tenni akinek tetszel tetszel akinek nem nem

2015. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
96%

Szia! :D


Tessék. Köszönt neked egy lány sziával. :P


Szióka! :D

2015. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
88%

Ilyenkor gondolkozok el azon, hogy magamat lőjem-e fejbe, vagy mindenki mást.


Könyörgök....mondja valaki, hogy ez egy kamukérdés...mármint...Jézusom, mennyire kell idiótának lenni ahhoz, hogy valaki ezt komolyan gondolja?


A köszönés formájának abszolút nincs köze ahhoz, hogy az illető tetszik-e a másiknak vagy nem, ez hülyeség.


Ha te mindenkinek sziával köszönsz, akkor neked mindenki tetszik vagy mi?


Jézusom...jézusom...JÉZUSOM!!!!

2015. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
88%
Ezen én is elgondolkodtam már. Nálam tényleg úgy működik, hogy akit kedvelek, annak sziával, akit kevésbé, annak meg hellóval köszönök. :D Általában nem is gondolkodom rajta, meglátom az illetőt, és az a köszönés jön a nyelvemre, amilyen benyomást tett rám.
2015. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
28-as. Azt írod jó nagy hülyeség. Erre a válaszadók közül sokan bevallják, hogy tényleg van benne valami...
2015. máj. 10. 23:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!