Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szinte mindig hello-v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szinte mindig hello-val köszönnek nekem, emiatt teljesen elment az önbizalmam. Mit kéne tennem, hogy sziával köszönjenek? 21/f

Figyelt kérdés
Az alapszabály, hogy a lányok azoknak, akik tetszenek nekik sziával kôszönnek. Sajnos görög félisten nem tudok lenni.

2015. márc. 12. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert páran ilyenek, attól még nem lehet általános statisztikát csinálni, mert többnyire a köszönés formájának nincs köze ahhoz, hogy az illetőt mennyire kedveli a másik.
2015. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
81%
Azt gondolnám elsőre, hogy ez hülyeség, de ha belegondolok, nem az... Általában hello-val köszönök a fiúknak, viszont aki tetszik, annak sziával és nagyon mosolygok hozzá...:))
2015. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 31-es mondja, azért mert pár emberre igaz, attól még ez nem általános.

Hányszor köszöntem már hellóval olyannak aki tetszik...aközben is lehet mosolyogni.

Mikor mi esik a nyelvemre, egyszer ez, egyszer az. Meg olyan is van, hogy reggel a buszon a sofőrnek jó napottal köszönök...nálam attól függ, hogy hogy köszönök, hogy mennyire figyelek a külvilágra. Ha egy kicsit elkalandoztam, ha befelé figyelek, hellóval köszönök (ugyanúgy annak is aki tetszik), ha pedig a külvilág felé fordítom a figyelmem, sziával.

2015. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejts el, hogy ezen az oldalon főleg az volt válaszolni, akit megfog a kérdésed, hogy jéé én is így vagyok vele. De még így is sokkal többen írták, hogy ez nem jellemző rájuk, mint az a pár ember, aki ebbe belelát valami igazságot. Én elhiszem, hogy van aki így csinálja, de nem mindenki, ebből nem lehet következtetést levonni. Én pl soha nem használom a "hellosztok" köszönést, engem idegesít, én a hello-t használom akkor is, ha egy embernek mondom és akkor is, ha területre ható köszönés kell. De néha ugyanannak a társaságnak azt mondom, hogy sziasztok. Sőőt a boltban se tudom soha hogy mit kéne köszönni ezért általában a "viszlát helló" köszönést alkalmazom és ennek változatait. Egy szia van akinél közvetlenebb és van aki mindenkinek így köszön. De szerintem jobban függ hangulattól A LEGTÖBB EMBERNÉL, miont attól, hogy kinek mondja.
2015. jún. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
Fogadj fel egy tolmácsot magad mellé!
2015. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha neked ettől elmegy az önbizalmad, akkor meg is érdemled.
2015. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

Ha te köszönsz először, hogyan köszönsz? Sokan úgy köszönnek vissza, ahogy nekik köszönnek. De szerintem ez lehet akár tájegységfüggő is, más a módi a Kisalföldön, és más a Jászságban.

De lehet, hogy inkább az aranyos, kedves fiúknak köszönnek sziával, a keményebb, macsósabb fiúknak helló van. Legalábbis én inkább aranyos, kedves fiú vagyok, minden lányismerősöm sziázik, de nem hiszem, hogy lenne köztük egy is, akinek bejönnék.

2015. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, van olyan lányismerősöm aki messziről sziázik és mindig mosolyog is hozzá, de ebből sem lehet levonni messzemenő következtetéseket, egyszerűen csak egy kedves, mosolygós lány, és örül nekem. Nem hinném, hogy lefeküdne velem.
2015. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kérd meg őket!


Szia!

2015. aug. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

"Az alapszabály, hogy a lányok azoknak, akik tetszenek nekik sziával kôszönnek."


Jaaaa??? Hát én erről nem tudtam! Én simán hello-val köszönök annak, aki tetszik, az valahogy dögösebb, vagányabb, szexibb!:)

2015. aug. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!