Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szinte mindig hello-v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szinte mindig hello-val köszönnek nekem, emiatt teljesen elment az önbizalmam. Mit kéne tennem, hogy sziával köszönjenek? 21/f

Figyelt kérdés
Az alapszabály, hogy a lányok azoknak, akik tetszenek nekik sziával kôszönnek. Sajnos görög félisten nem tudok lenni.

2015. márc. 12. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

Nekem úgy sszoktak, hogy TAKARODJÁL!!!


jobban írtam annakidején a "heil mein Führer"-t :( De azoknak az időknek vége. Azóta csak takarodjál meg "GTFO" van.

2015. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

SZIA! :)))) :D


21/N

2015. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
79%

Készíttess egy pólót a következő szöveggel:


Ha nem sziával köszönsz, felgyújtalak!

2015. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Nem szoktam alaptalanul ígérketni.
2015. okt. 8. 00:21
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

AZIGEN O.O Nyírőbe van WiFi?


Én magázódni szoktam, mert azt szeretem, ha valakivel tegező viszonyban vagyok, napszaknak megfelelően köszöntöm. Ezt tedd zsebre:D


Ember, hidd el, a köszönésnek semmi köze nincs ahhoz, hogy tetszel-e valakinek. Lehet hellót mondani csábosan, és sziázni közömbösen/lekezelően/stb.

Amúgy ezt az "alapszabályt" te hol hallottad/láttad? Mert ha ennyire alap, mindenkinek tudnia kellene, ahhoz képest...Gondolkodj már reálisan. Emiatt megy el az önbizalmad? A te készülékedben van a hiba. De hát a sorozatgyilkosok is így kezdik..

Viszont így már értem, miért nincs csajod...

2015. okt. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=YQHsXMglC9A Akkor neked gondolom nem ez a kedvenc számod, kedves kérdező :(
2015. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
Na még ez is...
2015. nov. 19. 00:47
 48/64 anonim ***** válasza:
Hát ez marhaság.Hol hallottad? Én lány vagyok és úgy köszönök, ahogy épp kedvem van, meg ahogy a helyzet hozza.Illetve ahogy asrác köszön.És ez teljesen független attól, hogy tetszik-e vagy sem az illető.Úgyhogy emiatt ne menjen el az önbizalmad.
2016. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

Hello, szia, szevasz!

Van nalatok terasz? :)

2016. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
21%
A helló és a szia közt egy különbség van. A szia általában ragozatlanul egy személynek szól, a helló meg rövid de több embernek is szólhat. Ez nagyban befolyásolja mikor melyiket használja az illető. A szia egy picit kedvesebb és közvetlenebb ezért ha konkrétan tetszelegni akar egy csaj valahogy elnyújtva mondja hogy szia... ami kicsit gusztustalan, na mindegy. Mindenesetre baromság evvel foglalkoznod, az meg hogy ettől meg el az önbizalmad végképp mutatja hogy h.lye vagy.
2016. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!