Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem mulik el? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem mulik el? Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Lassan 4 eve szerelmes vagyok valakibe. Semmi jot nem hallok rola masoktol, megis, amikor ott van a kozelemben abszolut nem olyan, mint masok szerint.

E 4 ev alatt nagyon ritkan lattam ot, beszelni vele meg teljesseggel lehetetlen volt, nyitott mindenkivel, velem olyan neha, mintha kozeledne, neha pedig ugy viselkedik, mintha nem is ismerne.

Az iden megfogadtam, hogy elfelejtem, egy szinjatszocsoportba jartunk kb 4 evig, ezt is eldbtam magamtol, pedig imadtam csinalni. Azer csinaltam, mert remeltem, hogy konnyebb lesz. Azota egy hatalmas urt erzek magamban, sirhatnekom van mindig.

A legnagyobb ok, amiert mindent otthagytam, mert annyira stresszes voltam, amikor hetente 2x kellett menni, hogy szabalyosan reszkettem. Ott volt kozel hozzam, megis tavol volt tolem.

Hogy felejtsem el? Mit tegyek?


2015. márc. 13. 18:25
 1/1 anonim válasza:
Ne adj fel miatta semmit. Csak mond el neki. Nem lenne könnyebb?
2015. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!