Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok rajta túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rajta túllépni? Mit tegyek, hogy egy életre elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Élettársi kapcsolatban élek a párommal, van egy kisgyermekünk is.

Minden jól működik, de van mégis valami, ami belülről nagyon zavar.

Pár éve volt egy kapcsolatom egy fiúval, aminek hamar vége lett.

Hosszú idő eltelt azóta, de belül még mindig fáj, nem tudtam túllépni ezen.

Még most is gyakran álmodok róla éjjelente, és sokszor nem tudok ezért nyugodtan aludni, mert mindig megzavar.

Szeretném lezárni magamban a dolgot, de nem megy, és ez nagyon zavar.:-(


2010. márc. 19. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekszerint ha a másik pasihoz még vonzódsz(valamilyen szinten) meg nem tudod elfelejteni az azt jelenti hogy a mostani párod nem tud neked megadni valamit,amit az a pasi akit elakarsz felejteni adott..

Hiányzik valami..Szerintem ha minnél több közös programot szerveztek.. együtt hétvégenként és egyre többet leszel a pároddal.. a gyereket le is lehet adni a nagyihoz...akkor talán elfelejthetetd lassacskán..

szerintem ez lehet a baj

bár láttam h. irtad h. minden rendbe van veletek..nem tudom..érdekes:)

2010. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, igazából van ebben is valami, mivel a párom elég otthonülős típus:-S

Csak attól félek, ha ennyi idő alatt nem sikerült elfelejtenem, félek, hogy nem is fogom:-S

2010. márc. 19. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp csak túl sokat vagy otthon, semmi extra nem történik veled, és valójában nem is arra a pasira vágysz, csak valami izgalomra.
2010. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!