Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély lehet annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély lehet annak, hogy terhes vagyok? 20/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez igy hulye kérdés, mert honnan tudnátok igy vaktában, de hátha valakinek volt mar hasonló tapasztalata.

Szoval a barátommal miutan elmúlt mensruaciom egy nappal vedekeztunk megszakításos módszerrel (biztos, hogy időben kihúzta).

Fogamzasgatlot nem szedek, mert sokszor tobb hónapra elmegyek külföldre es ezert nem akarok, (hogy kb. 2 havonta egyutt vagyunk 3 hétig mondjuk.)

Az elmúlt egy hétben kellett volna megjönnie. De nem jott meg normálisan, csak egy nap egy kis pecsételő barna színű. De kb az semmi nem volt...azt hittem másnapra fog jönni rendesen, de azota semmi( ez volt 4 napja). Ma meg arra keltem, hogy nagyon faj a derakam...ülni alig bírok..nem tudom, hogy a mehemmel lehet-e összefüggésben vagy csak megerőltettem valamivel. Egyaltalan lehet az, hogy ha terhes vagyok, mar a 4-5-dik héten derekfajas legyen egy tunet? Vagy csak túl parázom a dolgokat?

Holnap veszek egy teszetet, ha addig sem jon meg..

Csak gondoltam megkerdem hátha valakinek volt mar hasonló tapasztalata.


2015. márc. 15. 16:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Indiántól vagy terhes?
2015. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha pozitív lesz a teszt, úgyse tudsz mit csinálni 15 nap után már.

De most miért mi oldjuk meg a kérdésed? Nem elég okos a barátod, hogy erre tudjon neked válaszolni, vagy képben legyen?

2015. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!