Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok szép, de annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép, de annyira ronda se, és az alakom nem modellalkat, de nem is duci, akkor mennyi esélyem van rá, hogy férjhez megyek vmikor? 15/L

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
azt kifelejtetted a felsorolásodból, hogy nagyon gyerekesen gondolkozol. Mert ilyen kérdést nem tesz fel egy okos lány.
2010. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%
nem csodálom, hogy aggódsz. nálatok cigányéknál ilynekor már nagymama az ember...
2010. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Előtted az Élet.Ne siettess semmit,tanulj,tervezd a jövődet.Menj a barátnőiddel szórakozni,sétálni,és élvezd az életet.Úgyis eljön,aminek el kell jönnie,ne aggódj.Lehet,hogy sok csalódás vár még Rád,de feladni nem szabad.

,,Ne vedd túl komolyan az Életet,úgysem úszod meg élve."

2010. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ma 22:31,nem neveznélek jópofának.A nulla százalékod majd igazolja,mennyire bunkó és kretén vagy.
2010. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az esélyed: 100 %
2010. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Figyleembe véve a gazdeasági helyzetet, a klímváltozási tendenciát, a hitelfelvételi kedved, a foci vb menetrendjét én sztem kb 86%!
2010. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minden esélyed megvan rá. Nem egyforma az ízlésünk, Te is jelentheted majd a mindenséget valakinek. Azzal viszont vigyázz, mennyire görcsölsz a házasság témán, mert azzal bizony sok férfit el lehet rémiszteni....:S
2010. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A 15 évesek már csak ilyenek, majd kinövöd. De tényleg. Nem fikából mondom.
2010. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!