Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennyire onbizalom hianyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire onbizalom hianyos vagyok, kelleni fogok barkinek is?

Figyelt kérdés

Felek szinte mindentol...felek fiukra ra nezni. Felek attol, hogy ha eszre veszik elkezdenek engem nezni, es kibeszelnek a haverjaikkal, vagy azt gondoljak magukban hogy milyen csunya vagyok. Nem vagyok meg elegedve a testemmel. Elkezdtem mostanaba fogyozni, remelem sikerul fogynom, es akkor meg jon az onbizalmam.

Persze nem vagyok 100 kg, van rajtam mit fogni, nem vagyok az a csontkollekcio.


Mit csinaljak, hogy legyen onbizalmam? Hogy eltudjam hinni, hogy en is tudok szep lenni, es lehet eselyem barmelyik fiunal?

Legyszives segitsetek :(


2015. márc. 17. 18:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jo bocsanat....ha bunko voltam de nem vagyok hisztis pi csa:'D

14 eves vagyok ha mar ennyire szamit...de nem akarom hogy barki is le hisztis pi csazzon es csunyan beszeljen velem anelkul hogy tudna rolam barmit is.

Bocsanatot kertem, elvarhatom bocsanatkeres utan, hogy az, aki azt mondott ram amit..visszavonja:))

2015. márc. 17. 19:15
 12/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: Azér' ám :D
2015. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:DD
2015. márc. 17. 19:22
 14/14 anonim ***** válasza:
14 evesen meg nagyon fiatal vagy. A lanyok tobbsegenek nincs meg baratja ekkor. Felesleges ezen gorcsolnod. 2 ev mulva mar valszeg rohogni fogsz ezen, hogy ilyet irtal ki. En 21 eves fiu vagyok, nem volt meg nekem sem baratnom, de tudom, hogy vmikor lesz, ha engem fiatalnak mondanak sokan, es ugyis valtozni fog ez, akk a te korodra mit mondhatnak. A gimiben hidd el, hogy be fognak majd tamadni elobb-utobb a fiuk.
2015. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!