Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kedvetek ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedvetek ismerkedni vékonyabb normális kicsit elvont fiúk?

Figyelt kérdés

akik szeretik a rock zenét.22- max 30 éves korig.

testsúlyom 50kg 165cm

érdekel a zene a zene és a jrock..

hasonló érdeklődésűek írhattok privit.

;)elsősorban barátkozni ne küldjetek pucér képeket ha kérhetem.. ami itt divat.:/


2015. márc. 20. 16:59
 1/4 anonim válasza:
van 21.F :)
2015. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok kiskorú a korom meg rám tartozik!
2015. márc. 20. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

:,D rohadt nagykorú lehetsz 50 kg-mal - vagy csak olyan poszka

(persze nem ez számít, ha valaki barátkozni akar, de akkor meg mit érdekel téged, hogy az a fiú vékony-e?)

- meg tényleg elvont fiút nem találsz, aki jrock-ot hallgat (biztos van, de az meg nem GYK-n ismerkedik), az elvont zene meg itt kezdődik: [link]

2015. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En vekony vagyok bar nem annyira es 169cm :D es hasonlo az erdeklodesem es mivel 2-szer irtad a zenet nagyon szeretheted xD de egy baj van h en 14eves vagyok xD de magasabb :333
2015. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!