Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy valaki...

Az normális, hogy valaki 20évesen egy érzelminyomorék intervertált szarság?

Figyelt kérdés
most jöttem rá

#elvont #BÚÉK #intervertált
2014. jan. 1. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
most miért ostorozod magad?
2014. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokan érzik így és nem csak 20-évesen.-Amúgy ha xarul érzed magad,soha sem késő változtatni,nem minden dolog kilátástalan,csak kicsit pozitívan kell gondolkodni.Ha le ócsárolod saját magad,akkor a külvilág sem fog semmibe se nézni,ha viszont megpróbálod normálisan,mindenki normálisan fog hozzád állni,aki meg nem azt le kell sajnálni.
2014. jan. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Maszturbálj.
2014. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rúgj be, és mindjárt nem irogatsz ilyen fasságokat.
2014. jan. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha érdekel,én 13 éves korom óta az vagyok.

Most 16 vagyok.

Egyre súlyosabb ez az egész.

Lazán kezdődött,de ma már a rettegésnél,szorongásnál,hallucinációknál,teljes érzelmi sivárságnál tartok.

Azért kelek fel szinte minden reggel,hogy az este 10 órát várjam,hogy hagy aludhassak megint,álmomban talán nem olyan szörnyű minden.

Pszichológushoz járok,de önerőből már kifogytam,rengetegszer próbáltam felállni....sikertelenül.

Talán még a gyógyszerek vannak,amíg segíthetnének,de azokra nincs sok esély,hogy kapok,szüleim elég gyógyszerellenesek.

Így marad az érzelmi nyomorékként való járás-kelés a világban.

És ha valakinek beszélek erről,mit kapok?

"16 évesen? Hülye vagy te,csak nem érzed. Csak annyira el vagy kényeztetve,hogy a jómódtól már szarni se tudsz..", meg még ehhez hasonlókat.

Az emberek,néhai "barátaim" tették ezt velem.

Ők bántottak folyton...és ők most boldogan tengetik mindennapjaikat,és fogalmuk sincs,milyen lelki,és idegroncsot faragtak belőlem.

Ők elkezdték,utána mások folytatták,ma pedig már azzal bántanak a legtöbbször,hogy gyenge szarnak neveznek,amiért 16 éves fiú léttemre ilyen vagyok...nem voltam elég erős,hogy elviseljem azt a rengeteg fájdalmat,amit kaptam.

Hát...láthatod,hogy vannak hozzád hasonlóak...

16/F

2014. jan. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, nem normális. A picsogás helyett kapd össze magad! Boldog új évet!
2014. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nincs is ostorom.
2014. jan. 1. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem normális, hanem ez egy tünet. Menj el homeopátiás orvoshoz!
2014. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
minek a tünete?
2014. jan. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!