Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak válaszolnátok,...

Fiúk, férfiak válaszolnátok, undorító vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kutyaharapás miatt van egy nagyon csúnya, nagy heg a kezemen és az egyik ujjamon. Már gyógyult, de a színe elég élénk a mai napig.Az ujjamat szinte vissza kellett varrni, szerencsére a csontot nem érte, viszont a körmöt igen. Már gyógyult (kb. 2 éves)és a kezemet, ujjamat rendesen tudom használni, DE egyszerűen nem tudom megszokni azt, hogy nagyon sok ember megkérdezi, hogy ez mitől van? (pl. kézfogásnál is azonnal látható)Az elején még elmeséltem, de már nagyon unom és legszívesebben elküldenék mindenkit a fenébe, hogy hagyjanak már békén. Sokáig nem zavart, mert annak örültem, hogy rendbe jöttem, hiszen végződhetett volna rosszabbul is.


Az akkori barátomat nem zavarta (ő vitt be a kórházba), örült, hogy meggyógyult a kezem. Annak a kapcsolatomnak vége és mostanában, hogy kezdek (kezdenék!) megint ismerkedni, zavar. Randizom egy sráccal, aki mindjárt a 2. találka alkalmával megkérdezte, hogy "ez mitől van"?

Most már nem vagyok teljes értékű ember? Ez tényleg ilyen sokat számít? Undort vált ki az emberből? Ha tetszene egy lány Nektek, zavaró tényező lenne a fentiekben leírtak? (27/N)


2014. jan. 23. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugi lányoknál semmi sem gáz forditva szoktak inkább ilyen kis apróságokon kiakadni a lányok
2014. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kép?
2014. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 LazyJones ***** válasza:
89%

Ne vedd túl érzékenyen. Furcsa és feltűnő, szerintem teljesen érthető, ha valakinek feltűnik és rákérdez, akármennyire rosszul esik neked. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ettől "kevesebbet érnél"


Amúgy nem, nem hiszem, hogy zavarónak találnám.

2014. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy undorító!

Csak gondolom szokatlan látvány és tudni akarják mi az.

Ennyi.

2014. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
nem zavarna, én is megkérdezném hogy mi történt veled, de azért mert érdekel és ha ennyit mondanál: kutyaharapás , az már elég lenne...1 szó az egész
2014. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Háááát nézed, ha láthatóan súlyos sérülés történt veled, érthető ha megkérdezi aki nem tudja, hogy mi történt?

A szemét kiböki, persze, hogy érdeklődik. Ez még != azzal, hogy nem is fogadja el.


Engem is érdekelne a történet.

2014. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Rákérdez mert látja de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy undort váltana ki belőle vagy bármi ehhez hasonló. Egyszerűen csak feltűnik neki és érdeklődik.
2014. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Marc Bolan ***** válasza:
Nem undorító! Egy kicsit se zavarna.
2014. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Már megbocsáss, de nem a többi ember undorodik, hanem te reagálod túl. Engem nem zavarna, ha egy ilyen heg lenne egy lányon...ettől még teljes értékű ember vagy..nem is értem, hogy jutott eszedbe az a marhaság, hogy nem vagy az. :D


És az emberek kíváncsiak, ehhez szokj hozzá, nem azért kérdezik, mert undorodnak, hanem érdekli őket a sztori.


Azért elhiheted, hogy nem egy kutyaharapás miatt foglak megítélni. :D Meg szerintem senki más sem. :P

2014. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem azért kérdezte mert undorodik tőle vagy zavarja. Egyszerűen csak kíváncsi. Nekem is vannak problémák a kezemmel, de nem hiszem, hogy ezen fog múlni egy komoly kapcsolat.
2014. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!