Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha szőrös odalenn? (Fiatalok! )

Figyelt kérdés

Még sosem volt fiúm, és csak párszor borotváltam le. Egyrészt par nap után marha kellemetlen, mikor már kezd visszanoni, másrészt eleve bena vagyok, es megvagom magam, meg nem igazán akar sehogy sem rendesen teljesen simára, meg kipattogzik. Szoval. Nagyon zavaró?

Mert tudom, manapság ez már alap dolog, meg fúj "dzsungel" (annak azért én nem nevezném), de nagyon macerás...



2015. márc. 22. 00:52
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Vagy csak add nekem a hajnyirot ^.^
2015. márc. 22. 01:27
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorító, sőt nekem kifejezetten tetszik:D

Gondolom nem 12 éves vagy:D

2015. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem 12 éves vagyok
2015. márc. 22. 01:57
 24/31 anonim ***** válasza:

Az isten szerelmére, nekem akkor sem jön be, ha nyakig szőrös valaki. [link]


Férfi létemre gondosan ápolt vagyok ott lent, télen általában borostáig engedem, hogy megnőjön, a nyári időszakban viszont teljesen kopasz, vagy maximum a hasszőrömhöz igazítom a fazont, sokkal jobban érzi magát a fütyülőm, ha nincs benőve sövénnyel.

2015. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kellehür.

Gondolom a kérdező nem ilyen dzsungelekre gondolt.

Biztos vagyok benne hogy nem ilyen neki amit linkeltél sőt, nem is ilyen:

[link]

Hanem szolidan szőrös:)

2015. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Igen, szolidan szőrös. Rövidre szoktam vágni ollóval.
2015. márc. 22. 10:12
 27/31 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nincs vele baj:)

Legalábbis meg kell találnod azt a réteget akinek bejön.

Van akinek csak a csupasz jön be, van akinek a fazon és van akinek a szőrös és a fazon.

Miért kérded amúgy? Láthatáron van egy fiú?

2015. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Igazából nincs semmi fiú a láthatáron. :D De szerintem akkor bikinivonalnál majd gyantaztatom, a többit megoldom... Valahogy
2015. márc. 22. 10:21
 29/31 anonim ***** válasza:

Igen a bikinivonalt gyantázni/epilálni szokták már ha csak azért is hogy ne lógjon ki a bugyiból/bikiniből.(ezt is inkább nyáron szokták ha nincs pasi)

Szerintem akkor teszel a legjobbat mindenkinek ha előbb megvárod a szerencsés jelöltet és az ő igényeihez igazódsz, mert mindenkinek úgy se tudsz megfelelni:)

Mondjuk neked tetszik így ahogy most van?

2015. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
55%

Én szeretem ha bundás a punci.

Igazándiból legyen olyan amilyennek a gazdája gondolja, csak ápolja. :)

2015. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!