Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe belelehet bolondulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe belelehet bolondulni szerintetek? Elmenjek pszichologushoz?

Figyelt kérdés

Volt baratommal 9 honapja szakitottunk es 5 honapot voltunk egyutt, de sulve fove minden nap, allandoan. Kb annyit mint egy normalis kapcsolatban 1 ev alatt. De imadtam nagyon jo volt.

Aztan szetmentunk es utana mindenfele hulye bajaim lettek

(Vakbelgyulladas, Konizacios mutet, 7 x 6 cm-es petefeszek ciszta, stb...emelle meg is hiztam. Pedig en alapbol nagyon egeszseges vagyok vagyis voltam altalaban...regebben.

Azota sem tudtam elfelejteni ot.

Mikor sikerulne, akkor valahogy mindig belep az eletembe valami "belole".

Egyszeruen valami nem hagyja hogy tul legyek rajta :(

Meg most is tudok sirni ha ra gondolok mert hianyzik pedig tudom hogy neki mar tobb baratnoje is volt utanam es hogy iszonyat szanalmas amit muvelek de ezt nem tudom kezelni.. Miert nem tudom iranyitani? Miert gondolok ra minden heten tobbszor?

Es mit tudok csinalni ezzel ha valaki/valami olyan allandoan belep az eletembe a semmibol akihez / amihez koze volt??

Igy hogy felejtsem el de komolyan


2015. márc. 22. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen menj pszichológushoz, mert ez már beteges.

Vagy menj el betonozni vagy kertet ásni és este már nem a volt párod fog a fejedben járni.

2015. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legfokepp azert akarom elfelejteni mert ez mar magam elott is szanalmas es kinos hogy ilyen gyoker vagyok...
2015. márc. 22. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt látod jól látod, tényleg nagyon hülye vagy.

Hány éves vagy amúgy és mit csinálsz (korod függvényében munka vagy suli)?

2015. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen sok embernek nincs magyar billentyűzete?
2015. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi ezt a ertekes valaszt!...

.

Igazabol azon gondolkodtam hogy mar lehet nem is erdekelne ha nem tepne fel valami allandoan ezt az egeszet.

Tok jol elfelejtem meg minden, erre bumm beallit az eletembe valaki.

Ez a legszarabb es errol meg nem tehetek

2015. márc. 22. 18:24
 6/7 A kérdező kommentje:

1. Sulizok

2. 18

3. Telefonrol irok...!

2015. márc. 22. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen a lelki eredetű sérelmek kihathatnak egészségügyileg is. Az a baj, hogy te ráadásul saját magadat hergeled és idegesíted fel. Ami már majdnem hisztihez hasonló.

Valamilyen szinten azt is lehet mondani h megteheted ezt.

Így nem lehet hozzáállni más ismerősökhöz helyekhez történésekhez ha azok előhozzák, el kell fogadni h az volt és most ez van.


Az akkor volt.

Hány éves vagy?

2015. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!