Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológushoz kéne fordulnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológushoz kéne fordulnom? 20/L

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy már megzakkanok.

Ő volt nekem az első teljesen, vele is vesztettem el. Nem tartott olyan sokáig, utána lett is barátnője. Mint utólag kiderült én addig voltam jó neki amíg olyat nem talált akivel tényleg komolyan együtt lenne. A végén elég csúnyákat és bántókat mondott rám, itt nem írnám most le. Próbálta az önbizalmam elvenni, lealázni. Augusztus óta nem beszélek vele, de még sokszor eszembe jut, pedig nem kezdeném vele újra, amilyen ocsmány módon viselkedett. Többször is gondoltam rá, hogy megkeresem de hát minek, mikor az ilyennel foglalkozni sem lenne érdemes. Egyszerűen hihetetlen, hogy félreismertem és ha nem viselkedett volna velem olyan csúnyán könyebben felejteném, de így sokszor eszembe jut. Lefoglalom de aztán eszembe jut újra úgyis...


2014. okt. 28. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
áááá hagyd a francba, ne süllyedj le a szintjére. sajnos vannak ilyen mocskok.
2014. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nagyon jó barát/barátnő sokkal többet ér,mint egy pszichológus.A pszichológus foglalkozik a lelki bajaiddal amíg ott vagy,de egy jó barát látja,hogy min mész keresztül és pont ezért sokkal inkább a szívén viseli azt,hogy hogy vagy.

Én is voltam már a helyzetedben,2 év után is az eszembe jut és felidegesít,de én úgy tettem ellene,hogy elkezdtem eljárni szórakozni,nekiálltam megint edzeni,több időt töltöttem a barátaimmal és már nem annyira vagyok lehangolt.Idővel enyhül az érzés,csak tudni kell elterelni a figyelmedet róla addig is.

24/F

2014. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt remélem, hogy egyszer jelentéktelen lesz számomra. Már ha lehetséges ez.
2014. okt. 28. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ha úgy érzed, fordulj pszichológushoz, de én nem tenném! Egy jó barát, barátnő sokkal többet ér, akivel tudsz beszélgetni, szórakozni.

Sajnos az élet ilyen, és tele van ilyen csalódásokkal. Idővel sokkal könnyebb lesz, és biztosan túl fogod tenni magad rajta! Friss még a dolog. Adj időt magadnak, és hagyd, hogy az életed szép lassan egyre szebbé váljon. Ki fogod heverni, csak idő kell hozzá.

2014. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!