Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit feljelentek zaklatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit feljelentek zaklatásért mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:08
1 2
 11/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Kerdezd meg egy rendo"rt.
2015. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Tapasztalat. Nekem a külföldre menekülés segített...
2015. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kicsit részletesebben: feljelented, eljátszák, hogy mennyire fontos nekik az ügyed, hogy mennyire elítélik ezt a szemétládát, megígérik, hogy minél hamarabb és mindent meg fognak tenni annak érdekében, hogy ki merj menni az utcára, majd hónapokig nem hallasz felőlük semmit, a zaklatás ugyanúgy folytatódik, pár hónap múlva behívnak megint, hogy mondd el ugyanazt, amit a feljelentéskor. Én októberben jelentettem fel az exem, eddig még odáig sem jutott el a rendőrség, hogy egyáltalán őt kihallgassák. Engem beidéztek most márciusban egy újabb kihallgatásra, de nem mentem el, mivel időközben kénytelen voltam külföldre költözni emiatt. Ennyit erről.
2015. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!