Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvállaljam a szexualitásomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállaljam a szexualitásomat az új suliban?

Figyelt kérdés
A kérdés fenn magát adja. :D Meleg vagyok, és ezt a mostani iskolámban sok ember tudja, és szerelmes is vagyok egy (hetero) fiúba, akin örülök, hogy végre túlléphetek. Van lehetőségem tiszta lapra, szerintetek az új sulimban már nyíltan vállaljam? :) Negatív válaszokat légyszives most ne, a többi válaszért pedig előre is köszi! :D

2015. márc. 23. 22:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

attól mert valaki homo, még nem kell lányosan viselkedni, én kifejezetten rosszul vagyok a nyunóktól


igaz én bi vagyok, én megnézem a lányok mellét, seggét, érdekes hogy fiúknál inkább az arc számít


meg igazából az számít, kinek milyen a személyisége, tudunk-e jókat beszélgetni, esetleg egymást ugratni, hülyéskedni, nincs magától elájulva, stb


ja és nem vagyok az a tipus sem, aki a parkba meg a wc-ben intézi a dolgait, akkor inkább senkivel

2015. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

16, lazán kell felfogni

több önbizalom, több humor kell

és ha ratyinak hív? akkor sincs semmi

sőt, rá kell tenni egy lapáttal

úgy sem tudják eldönteni, tényleg meleg vagy, vagy csak igazi troll vagy aki szopatja őket


az agressziódat meg kell valahogy fékezned, ebből még sok bajod lehet

2015. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
én azt mondom, előbb ismerjenek meg. aztán már senkit nem érdekel, hogy milyen a szexuális beállítottságod. sőt a barátaid ki fognak melletted állni
2015. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Amúgy én hol lányosan viselkedek, hol pedig férfiasan, bár a hangom miatt, inkább férfias vagyok, alkatom miatt meg lányos, magasságom miatt férfias, szőrzetem miatt férfias. De néha jó váltogatni a szerepeket, imádok utánozni embereket :). 24/mf
2015. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Okéés, nem tudom, hogy hogyan terelődött ide a téma, de én nem vélem magam agresszívnek, pláne nem lányosnak, sőt már nem azért de ettől a sztereotípiáért nem vagyok oda én sem. :D Sőt párban sem a lányosakat keresem, dehát ez is hülyeség, vannak lányos heterok is, szóval felesleges ezen vitatkozni :)
2015. márc. 25. 18:53
 26/27 anonim ***** válasza:
Vállald fel magad, már csak azért is, hogy példát statuálj. A coming out egy nehéz dolog, viszont megkönnyitheted a félénkebbek dolgát, ha felvállalod magad. Mindenesetre nem kell titkolnod semmit, hiszen ettől nem leszel kevésbé ember, bár ezt te is tudod remélem :D
2015. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Őszintén szóvla ne vald be mindenki csesztetni fog,én is csesztetnélek ha ismernélek (viccen kívül) Ez nem negatívume z így van (sajnos,vagy nem sajnos ) Sokan uttálják a melegeket! ennyi cs
2015. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!