Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen bonyolult esetben?

Figyelt kérdés
Tavaly karácsonykor bevallotta az egyik osztálytársam hogy szeret amin lesokkoltam mert nem is gondoltam volna hogy így érez és elutasítottam őt. Látszólag jól viselte ezt mert ugyanugy beszélgettünk szünet után. De egy hónapja kb. nemtom mi van velem kicsit érdekel. Sokszor szekálom és bunkóztam vele mert husis kicsit és uszásra jár én meg uszómesternek hívom gyakram ami idegesíti. Aranyos lány nagyon kedves és anyáskodó na meg érett is és nem cigizik, iszik és bulizik én meg pont az ellekezője vagyok. Szeretem őt féltékennyé tenni néha mert azért mert nincs barátnőm a szex megy pár lánnyal de egyik se több és multkor az egyik lányt megemlítettem amit szerintem meghallott és olyan volt aki teljesen összetört. Beszélget ő is más fiúkkal akkor figyelem mert zavar kicsit. Furcsa érzések vannak bennem mert nem tudom hogy szeret e még és én meg folyton a közelében vagyok. Mindig nevet a közelemben és annyira érettem lehet vele beszélgetni amit kevés lánnyal tudok. Mi van velem vagy miért van ez a érzés? Lehet hogy szeretem őt? 18/F

2015. márc. 24. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedveled,de ha még te sem tudod hogy szereted?? Tisztázd az érzéseid. Idővel rájössz majd
2015. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!