Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Bantalmazott\bantalmaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bantalmazott\bantalmaz a parotok?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi,h bantalmazott e valaha,barhogy a parotok,ferjetek,stb. Es mit csinaltatok,mit reagaltatok ra? Fokent olyanok valaszat varom,akikkel megtortent mar ilyen,mert akivel soha nem tortent ilyesmi,az nagyon tudja mondani,h mit kene csinalni.

2013. dec. 25. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem bántanám, soha egy hangos szó nem volt.

A verekedős pasikat ki kell dobni. Idióta az aki olyan kapcsolatban benne van.

23/F

2013. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már volt ilyen.

Az exemről van szó, egy kedves értelmes aranyos fiúnak ismertem én őt, nagyon szerettem őt. De ugye egyszer rajtakaptam hogy egy másik lánynak csapja a szelet, nem csalt meg csók sem volt, csak szóvá tettem a dolgot hogy ki az a lány, mert tudom hogy elég sok vele egykorú lány rokona van és bombázók, javarészt szőkék. De a srác megbolondult mert azt hitte féltékeny vagyok és hát ő nagyon szeretett engem de bekattant mert félt a szakítástól, így nekem ugrott. letepert a földre, adott 2 hatalmas pofont, oldalba ütött, bár az nem volt durva szerencsére. meg amikor már bőgtem megrángatott és bevitt a fürdőbe ahol kaptam a hideg zuhanyt.

A legdurvább ebben hogy nem csak én sírtam de ő is. Amikor meglátta hogy fekszem a fülkében csupa vizesen és picit vérzett a szám, az exem is elkezdett bőgni, majd utána ott ölelgetett és mondta hogy fél attól hogy elhagyom meg nagyon szeret. De nem bírtam már tovább vele lenni, féltem tőle mert elég sok fiú barátom van és ha megtudta volna hogy valamelyikkel vagyok tuti mégjobban rám ugrott volna.

Inkább szakítottam, vele szerencsére megértette és mondta hogy megérdemli ezt, nagyon bánja a dolgot, de ő is így látta a legjobban ezt.

Hogy azóta mivan vele nem tudom, szerintem már hazaköltözött vidékre a szüleihez. Csak mert több mint 1 éve volt ez, és februárban láttam utoljára.

Most már új barátom van 5 hónapja vagyunk együtt, ő sosem bántana, remélem nem is fog, tudja mi a helyzet, nem féltékeny, megbízik bennem :)

2013. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jo ezt hallani! :) pedig sajnos egyre jobban ismerem az embereket,egyre inkabb latom,h milyen agresszivak tudnak lenni. Csak az a nem mindegy,h egy 55 kilos no probal utogetni vagy egy 80 kilos ferfi.
2013. dec. 25. 10:33
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Uristen... Ez ismeros helyzet bar nem ennyire!! De ez abnormalis. Ez teljesen bekattant,el se tudom kepzelni,hogy tehette ezt meg veled egy ferfi. Hogy gondolja egyaltalan egy ferfi,h barhogy bantson egy not. Az meg ,h sirt....hat elkepeszto. Csak egy dolgon csodalkozom: elviselte hogy szakits vele?
2013. dec. 25. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem most történik. Nem ütött meg soha, xsak a szavaival püföl. Nem tudok semerre se lépni, éjszakánként fulldoklom, ha otthon van, inkább túlórázom, menekülők a közeléből. Van egy kislányunk, nem akarom, hogy így nőjön fel, keresem a kiutat.
2013. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miert,mit mond??
2013. dec. 25. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés... Velem többször előfordult. De nem a szó szoros értelmében, mert nem ütött/ütöttek meg arra nem volt szükség, mert nem tudtam megvédeni magam.


Szexuálisan viszont igen...évekig. Meg ugye a zsarolás..


Hogy mit kéne csinálj az helyzet függő. Ha gondolod írj privátot és írd le mi történt hátha tudok segíteni.

2013. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És szexuálisan hogyan? Ez érdekes,kíváncsi lettem.
2014. jan. 7. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez miért olyan fontos?
2014. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert nem ertem. Hogy lehet szexualisan bantalmazni?? O.o
2014. jan. 11. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!