Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom bántalmazott szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bántalmazott szexuálisan, mi legyen most?

Figyelt kérdés

A barátommal szexeltünk, közben nekem elkezdett szörnyen fájni az alhasam, kértem, hogy hagyja abba, de nem tette, hanem még durvábban kezdett el dugni. pedig próbáltam lerúgni magamról, és sírtam is. utána azt mondta, hogy nem szórakozhatok vele így, hogy közben gondolom meg magam. ez nemi erőszak? mit tegyek? barátnőim szerint fel kellene jelentenem.


Ennek már lassan 4 napja, azóta nem keresett és én se kerestem őt.



2015. márc. 24. 22:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt, eddig sose történt semmi ilyen.
2015. márc. 24. 22:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!
2015. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Mekkora kib**szott nagy parasztok vagytok,de tenyleg!!!

Es csak megerzes,hogy ferfiak adtak ezeket a "tanulj belole" tipusu valaszokat.


Csak halkan megjegyzem, akik agresszioval kuzkodnek, legtobbjuk probalja mindvegig titkolni, persze egy ido utan kiderul.


Az en volt baratomon 3 honap utan vettem eszre jeleket,hogy nem normalisan ideges,de ezen kivul kezesbarany volt, en dontottem szinte mindenben a kapcsolatban(es nem azert mert kieroszakoltam). Hat honap utan pedig megtortent,hogy rajtam is gyakorolta az elfojtott agressziojanak levezeteset.

De se a gyerekkori baratai,se az osztalytarsai, se a szuk csaladi koron(=anya apa lanyteso) kivulieknek fogalma sincs a mai napig,hogy mekkora egy allat...

2015. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De halgass ram!!

Szabadulj meg tole,amilyen gyorsan csak tudsz.

Tudod mire gondolj? Mindig az jusson eszedbe,hogy el birnad-e viselni,hogy a te fiad ilyet tegyen egy lannyal?

Mert ha o lesz az apja,nagyon valoszinu,hogy hasonlo termeszetet orokol. Illetve kesobb mi lesz veled? Csak rosszabb lesz. Nem fog megvaltozni es nem fogja abbahagyni ezt. Gondolj arra,lehet kesobb ha valamit nem adsz meg neki, csak veletlen durvabban megszorongatja a nyakad aztan csicsika van..

2015. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Eddig nem történt?

Hát amit tett, msg amit mondott untig elég a feljelentéshez meg a szakitáshoz!

Ne hari! De bolond vagy ha szóba állsz vele! Illetve megérdemled a sorsod!

2015. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%

Feljelentheted ugyan, de valószínű semmi nem lenne a dologból, a nemi erőszakot szinte képtelenség bizonyítani.

Legegyszerűbb, ha szakítasz és nem találkozol vele többet, max. egyszer, hogy elhozd a cuccaidat vagy ő elvigye.

2015. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
"barátom" Ezek után még a barátod?!??!?!?!?!?!
2015. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%
Igen, a szomorú tapasztalat az, hogy az ilyen pasikért szerelmesen bőgnek a nők a szobájukban, a rendeseket pedig le se...
2015. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%

Ja bocs, ezek szerint mindenben tévedtem.

Jelentsd fel és maradj vele!

2015. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!