Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Szerelmes belém egy csajszi, furcsa is volt hogy ilyen jófej velem, bármilyen szívességet megtesz segít nekem. (most itt gondolok olyanokra, hogy meghív kávézni, lemásolhatom róla a házit, falaz nekem mikor lógok, ilyenek). Végül kiderült, hogy belém-zúgott, de én meleg vagyok, amit csodálom hogy nem tudott rólam, szinte mindenki tudja, bár ő év közbe jött az osztályba. Mindezek ellenére jóba maradtunk, és továbbra is elfogadok tőle mindent viszont szemétnek érzem magam, mert ő azért tesz meg értem ennyi mindent mert szeret és talán reménykedik is, és bár ezeket én is megtenném érte én csak is barátságból. Nagyon szemét vagyok hogy ennek ellenére is ilyen közeli a viszonyom vele?, és végül is hagyom hogy totál szerelmes legyen belém, miközben úgysem lehet köztünk semmi. Végül is tudja ő hogy soha nem lesz semmi, de akkor is rosszul érzem magam ez miatt.

17/f


2015. márc. 25. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak próbáld ki egyszer hogy megdugod. Hidd el jó lesz.
2015. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veteran1978 ***** válasza:
Kamuszagot érzek!
2015. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer sződ bele a bedzélgetésbe hogy milyen jó barát neked. Ne hagyd hogy reménykedjen mert úgy igen az vagy.
2015. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gayfriendzoned
2015. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mond el neki.
2015. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!