Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csesszek ki valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csesszek ki valakivel?

Figyelt kérdés

Nem rég kiderült, hogy a barátom csalt engem, és közölte, hogy sosem szeretett igazán, hazudott nekem. Én nagyon szerettem, és borzalmas érzés azt nézni meg hallani, hogy csajozik, és kicsit sem hatja meg, hogy köztünk vége. Fáj, hogy ennyire nem értékelt, nem tudja, hogy mit veszített...

Szeretném megleckéztetni, kicsit visszaadni neki azt az érzést, amit ő okozott nekem.

Mondtak egyesek ilyen ötleteket, hogy karcoljam szét az autóját, meg hogy küldjek el neki egy pozitív terhességi tesztet, amihez azt a szöveget írom, hogy "kössz", és lássuk be, az utóbbi nem is lenne olyan rossz ötlet, de inkább ezt hagyjuk.:D


Vannak ötletek, hogy hogyan cseszhetnék ki vele?


2015. márc. 25. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne süllyedj le a szintjére ez a legjobb kicseszés.
2015. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Es? jobban fogod erezni magad? inkabb szarj a pofajaba,es keress egy normalis sracot aki szeret.
2015. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen gyerekes. Csak nevetségessé teszed magad, ha azt látja, hogy még mindig vele foglalkozol.
2015. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
szerintem meg igazán megérdemel egy kis megleckéztetést miután beléd rúgott, azt mondom szúrd ki mind a 4 kerekét a kocsiján :D
2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon régen próbálkoztam "leckékkel",de egyik se volt hatásos,nem érte el a foglalkozás a célját :)
2015. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Talalj egy masikat,es azzal jobb lesz.
2015. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyennek a gerincét törném.ha nő akkor is!sajnos ez a fos rendszer csak a gerincteleneket védi így azon kívül h lejáratod magad sok mindent nem tudsz tenni...:-(részvétem az eseted miatt én egy csaj miatt voltam hasonló szituba...szánalmas ez a világ h az emberek így bánnak és bánhatnak egymással:'(
2015. márc. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!