Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lányként még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lányként még nem késtem el azzal, hogy komoly kapcsolatom legyen valakivel?

Figyelt kérdés

Természetesen randiztam eddig és volt két nagyon rövid kapcsolatom, 2-3 hónaposak. De éppen emiatt érzem úgy, hogy nincs elég tapasztalatom és nem tudom ebben a korban, ilyen kevés tapasztalattal reménykedhetem-e komoly kapcsolatban.

Tanácsokat várok, hogyan legyek érdekfelkeltőbb és hogyan lehet sikeresen megőrizni hosszútávon a kapcsolat frissességét, amennyiben mégis összejönne egy.


2015. márc. 13. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lesz csak ad meg az alkalmat magadnak.
2015. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a tapasztalat számít, hanem a kölcsönös érdeklődés, nyitottság. Ne legyél agymosott! :)
2015. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ez számít.

Add magadat ne játszd meg magad, csináld amit eddig, egy komoly kapcsoat 2 emberen múlik , meg a hozzáálláson, remélhetőleg nem vagy egy kis hülye csitri aki még egy krumplit sem tud meghámozni.

2015. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

agyfaszt kapok az ilyen kérdésektől

Szerintem 23 évesen jobb ha a nyugdíjas éveidet kezded el tervezni, lekéstél mindenről, sajnálom.

(remélem érezhető volt a szarkazmus)

2015. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Majd kérdezd meg újra 20 év múlva,
2015. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg még kapcsolatom sem volt. De mindenképpen komoly kapcsolatot keresek, akivel az egész életem leélhetném. Még szűz vagyok, tehát olyan lányt keresek, aki szintén szűz. Egy már tapasztalt lánnyal viszont soha sem kezdenék semmilyen kapcsolatba.
2015. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!