Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémáitok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémáitok vannak mostanában?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, kit mi zavar.


Én például utóbb kezdek rájönni, hogy hiába vagyok szívélyes, odaadó és kedves másokkal, nincs benne hála. Ezért néha úgy érzem, hogy át kéne pártolnom és kihasználni mindenkit. Volt annó ilyen időszakom és meglepően jól ment. De nem akarom újrakezdeni.


2015. márc. 27. 01:35
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem is ide akartam kiírni.. most már mindegy.
2015. márc. 27. 01:37
 2/21 anonim ***** válasza:
kicsi a farkam :(
2015. márc. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Megcsalt a barátom :(
2015. márc. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nagy a farkam! 2-es voltam
2015. márc. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
éhes vagyok :(
2015. márc. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kettes, egyetlen állandó dolog van a világban, az pedig a változás. Egyszer kicsi a farkad, egyszer nagy. Ez velem is így van.


Hármas, sajnálom, remélem túlteszed magad a dolgon. Én is voltam már hasonló helyzetben és hát... nem kellemes.:)

2015. márc. 27. 01:42
 7/21 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod, én is éhes vagyok.
2015. márc. 27. 01:43
 8/21 opened paradise ***** válasza:

Kezdetnek az,hogy nem tudok húszasokat előhúzni a fenekemből.

Utána meg mondjuk az,hogy szerintem megátkoztak,mert normális (nem szépségre szólva,hanem épelméjűségben) lány nem talált még rám.

Meg jó lenne valahogy kicsit kikapcsolni,nem gondolkodni egy napig. Csak egy napra állna meg az idő,nem kéne több.

Illetve,hogy sehol se találok az új yogobella joghurtokból.

2015. márc. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem találok barátnőt magamnak, pedig baromira szeretnék..:/
2015. márc. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kényszerbeteg vagyok (OCD)
2015. márc. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!