Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémáitok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémáitok vannak mostanában?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, kit mi zavar.


Én például utóbb kezdek rájönni, hogy hiába vagyok szívélyes, odaadó és kedves másokkal, nincs benne hála. Ezért néha úgy érzem, hogy át kéne pártolnom és kihasználni mindenkit. Volt annó ilyen időszakom és meglepően jól ment. De nem akarom újrakezdeni.


2015. márc. 27. 01:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Húszasokat én is szívesen húzogatnék, akár más seggéből is.:)

A lányos dolog nálam is megvan, de már kezdem megszokni. Már többször hittem azt, hogy "na, igen, ő most Ő", aztán kiderült, hogy hazudott, vagy valami ilyen finomság.

A kikapcsolást én is várom. Mindig mindent átgondolok százhetvenszer, különböző módozatban. Ezért van az is, hogy nem tudom mikor volt utoljára olyan, hogy egy órán belül elaludtam volna, mikor lefeküdtem. Eh.

A Yogobellás dologba nem tudom beleélni magam.:/ De szurkolok!

2015. márc. 27. 01:48
 12/21 A kérdező kommentje:
Tizeske, sajnálom. Miben nyilvánul ez meg nálad? Amúgy király a nickneved.
2015. márc. 27. 01:50
 13/21 anonim ***** válasza:

Túlzottan belegondolok olyan dolgokba, amikez nincs igazán közöm és feleslegesen okozok ezzel magamnak fájdalmat. Például volt most ez a repülő szerencsétlenség, belegondoltam hogy hány családnak tette tönkre egy depressziós barom az életét.. és hogy ez nemi miért volt jó :(


Hiányzik még mindig egy közeli barátom aki októberben hunyt el, szinte minden nap gondolok rá..:(

Nem érzem magam boldognak, az a lány akivel végre el tudtam volna képzelni kapcsolatot nagyon nem fejezi ki hogy ő szeretne bármit is..

Teljesen fel van borulva az alvási szokásom, ma felkelek 8 körül és elmegyek edzeni mert ez így nahyon gàz hogy minden nap 4ig 5ig fent vagyok.


El kell kezdenem jól tanulni, mert így nem lesz esélyem

Erasmussal kijutni sehova se :(


Van nálunk ideiglenesen egy kutyus akit kezdek nagyon megszeretni de a csalad nem akarja megtartani, szerintük elég 1 is bőven.


Kicsit kusza lett, de jelenleg ezek a problémáim.

2015. márc. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2015. márc. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
az hogy még most sincs barátnőm..
2015. márc. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Nem érdekel a tanulás többé. Motiváció nuku, ugyan így a diétával. Röviden kövér vagyok és hülye.
2015. márc. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Ensam skog ***** válasza:
Egyedül vagyok. nincs önbizalmam. Nem tudom mit is akarok csinálni az életben. Sosetudtam pedig folyamatosan ezen ragodok így semmi sincs ami motivál. Úgy tekintek az életre mint egy börtön. Lehuzom amit lekell aztán meghalok. De szerintem oda át se fogom megtalalni a helyem.
2015. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Le kellene érettségizni. Szeretnék egy napot hogy nem szól hozzám senki, mert már nagyon rosszul viselem az embereket, és hogy ne érezzek kényszert arra hogy megüssek valakit. Meg kellene csinálni a motoromat mert nem mentem már vele vagy fél éve, pedig elég függő vagyok. Lehet hogy egy sírás jót tenne, de nem vagyok rá képes még úgy se ha senki sem látná.
2015. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Idegesít a tudat, hogy nem sokára itt a nyár, amit annyira utálok. Jönnek majd a dögmeleg időszakok. :(

Meg ami még nagyon zavar, hogy nem tudom megnöveszteni a hajam, pedig már 6 éve próbálkozom vele, de sehogy se akar összejönni. Amennyit nő azt le is kell vágatni, szar az egész úgy ahogy van. A saját életemmel mondhatni elégedett vagyok, vannak problémák de ezeken tudok változtani, így ezekkel nincs komolyabb bajom.

2015. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ma ellopták a telómat. Jelenleg ez a legnagyobb problémám.
2015. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!