Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémáitok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémáitok vannak mostanában?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, kit mi zavar.


Én például utóbb kezdek rájönni, hogy hiába vagyok szívélyes, odaadó és kedves másokkal, nincs benne hála. Ezért néha úgy érzem, hogy át kéne pártolnom és kihasználni mindenkit. Volt annó ilyen időszakom és meglepően jól ment. De nem akarom újrakezdeni.


2015. márc. 27. 01:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Talán ugyanaz, mint a kérdezőknek. Hogy gonoszak az emberek, és minden változik, nem lehet bizalommal élni. Ha pozícióban vagy, és nem csapod be azt, aki Veled szemben áll és nem alázod meg, nem hálás lesz, hanem azt gondolja, gyenge vagy, és csalni fog Veled szemben vagy meglop, hazudik, átver. Egyenrangúság, kölcsönös korrektség nincs, mert ha egyenes vagy, akkor azt gondolják hülye vagy, ha toleráns vagy, akkor azt gondolják, gyenge vagy. Szóval vagy letaposod az embereket, vagy ők taposnak le Téged. Féreg egy ország ez.


És az is zavar, hogy minden és mindenki változik. Az emberek pillanatnyiak. Ma a hasznomra vagy, ma Veled vagyok, de ha holnap az lesz az érdekem, hogy tönkretegyelek, akkor tönkreteszlek. Egyszerűen a látásmódjuk nagyon helyzetfüggő, és én hajlamos vagyok megbízni az emberekben, a jövőt meg nem ismerem, és mindig történik valami, ami miatt ez a bizalom hibának bizonyul utólag. Az emberek nem mutatják meg a valódi önmagukat, kiismerhetetlenek, a valódi hátsó szándékaikat csak 5 év múlva fedezed fel, amikor már késő.


Ez megbénít. Mint most ez a Germanwings eset. Valaki elmegy pilótának, valaki más felveszi, megint más leteszteli az alkalmasságát, és nem derül ki, nem tudják kideríteni, hogy meg akarja ölni magát, mert ez is egy napról napra változó dolog, talán előző nap még boldog volt. Más meg felszáll a gépre, és ő odabhassza a francia hegyekhez,

2015. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!