Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem nem hagy békén! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nem hagy békén! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel már 1 hónapja szakítottam, mert úgy éreztem, h nem vagyok belé szerelmes és sajnálatból nem akartam vele maradni. 1000x elmondtam neki, h ő erről nem tehet és magam sem tudom, h miért kezdtem el így érezni de ez van. Gondoltam, h talán az idő változtat valamit az érzéseimen de nem, jól érzem magam nélküle, úgy érzem, h jobb egyedül. Ezt neki is elmondtam, h én most így boldog vagyok, de ő ebbe képtelen beletörődni. Folyton írogat, járkál utánam. 1x volt, h nem írtam neki vissza, rögtön telefonon kezdett el hívogatni... Elmondta, h ő nem fogja csak úgy elfogadni a döntésemet és nem fog csak úgy elengedni. Könyörgött, h találkozzunk, menjünk el újra randira, de hiába magyaráztam el neki szépen, csúnyán, h bennem ha egy érzés elmúlik azt nem lehet vissza hozni, nem érti meg. Volt, h egész héten könyörgött h hétvége fele találkozzunk, de vissza utasítottam mert azon a héten lázas is voltam, a hétvégén koncertre mentem, vasárnap meg készültem vissza az egyetemre. Persze őt ezt nem érdekelte. Pénteken amint haza jöttem az egyetemről, ő szó nélkül beállított hozzánk, h jött mert látni akart. Köpni-nyelni nem tudtam. Azóta már annyira felhúzott, h kicsit megfenyegettem, h ha nem fog békén hagyni akkor tiltom facen is és a telefonszámát is letiltatom. De tudom, h nem fog leállni... Mit tudok tenni?
2015. márc. 27. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Pedig az lenne a legjobb megoldás. Facebookon letiltani, a telefonhívásaira pedig nem reagálni, vagy letiltatni a számát. Ha a házatoknál még egyszer megjelenik, akkor pedig jelezheted neki, hogy a következő utad a rendőrségre vezet, ahol feljelented őt zaklatás miatt.
2015. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Gondoltam én is erre, de remélem, h nem kell ilyenhez folyamodni, mert nem olyan "kemény gyerek" fajta, de okozhat meglepetéseket...
2015. márc. 27. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Hiába nem kemény gyerek, attól még a szép szóból nem fog érteni. Nem kell, hogy valódi fenyegetésnek érezd, elég, hogy teher számodra a folyamatos keresése, és az, hogy nem fogja fel, hogy szálljon le rólad. Még ha nem is kell idáig fajulnia a dolognak, ráijeszteni nyugodtan lehet, hátha már attól abbahagyja. :)
2015. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kemény de megbuggyant szóval tiltás mindenképp telefonon is,ha meg oda megy akkor rendörség

de TILTSD LE!!!! mert ilyenkor sokan visszairnak nekik,de pont ez az higy nem szabad,mert ő azt érzi hogy van még esélye


ezért tiltsd mindenhol!

még egyszer elmondom,tiltsd le!!!

2015. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, es igazat adok nektek! Az benne a masik nevetseges dolog, h mar az anyamra is rairkal, szoval kesz vicc a gyerek.... Meg 1x koszonom a tanacsokat! :)
2015. márc. 27. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:

1. be kell látnod, hogy nehéz neki. elengedni egy olyan nőt mint te..


2. önvédelem szempontjából, statisztikailag nem idegenek szokták bántalmazni a nőket. Nem tudsz mit tenni, de kapszaicin spré és vipera legyen nálad, elővigyázatos az lehetsz.

2015. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Késő bánat, előre kellett volna gondolkodnod!
2015. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso. Ezt a keso banatos dolgot nem igazan ertem :) azt akarod ezzel mondani, h mielott szakitottam volna, elotte bele kellett volna ebbe gondolnom, h nem fog beken hagyni?! Es most akkor ezert maradtam volna vele? Ugye ezt te sem gondolod komolyan? :)
2015. márc. 29. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!