Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldás lehet az öngyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lehet az öngyilkosság, ha már mindent próbáltál, hogy elfelejts valakit, de sehogy nem tudsz nélküle élni?

Figyelt kérdés

Persze most jönnek a válaszok, hogy csak a gyávák lesznek öngyilkosok, akik megfutamodnak a problémák elől.Én ha az is lennék, nem másnak (meg neki) akarnék fájdalmat okozni, hanem a saját fájdalmam szüntetném meg, mert máshogy már nem megy.

Már 3 éve nem bírok egy fiúból kiszeretni, aki minden szempontból tökéletes számomra, de ő csak szórakozik velem. Többek vagyunk barátoknál, de kevesebb egy kapcsolatnál. Nem bírok másra gondolni, csak rá. Hiába kötöm le magam, megyek emberek közé, még ha meg is tetszik valaki, rögtön eszembe jut ő, hogy mennyire tökéletes, és hozzá hasonlítok mindenkit. Nem látok más megoldást, folyton csak sírnék, sorban cseszem el a dolgaimat, mert nem bírok másra koncentrálni, és csak elrontom az életem. Mit kéne tennem? :(


2015. márc. 27. 19:46
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nem megoldás, nekem az segített hogy ezt a számot széthalgattam, fél évbe telt, próbáld meg ezzel.

https://www.youtube.com/watch?v=VGYQQjGPo20

2015. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az idő mindent meggyógyít. El kell felejteni. Tökéletes ember nincs. Ha szórakozik veled, akkor hogy lenne már tökéletes? Egy szemétláda, nem több. Ilyen embert nem érdemelsz meg. Az öngyilkosság nem megoldás. Nem elfutni kell a gondoktól, hanem szembe nézni velük. Minden megoldható.
2015. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 aladar12 ***** válasza:

nézd meg a yugioh 5ds-t és zexalt.

amúgy meg te tudod mit csinálsz. akármilyen tanácsot is adunk, nem fogod elhinni, vagy nem fogsz változtatni.

de mielőtt megtennéd tényleg nézd végig azt a 2 yugioh sorozatot.

2015. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Még egy kis csaj aki nem tud élni nélkülem...
2015. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Figyelj, ez nagyon rossz lehet, de az öngyilkosság sohasem megoldás.Remélem, idővel találni fogysz egy olyan embert akit még jobba fogsz szeretni és ő is téged.(...) :) ♡
2015. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Távolítsd el magad tőle, az idő csak akkor gyógyit.

Ha állandóan visszarohansz hozzá reménykedve, az olyan, mintha állandóan feltépkednéd a gyógyulni induló sebet. De ne tőle várd, hogy taszítson el, hanem neked legyen annyi eszed, hogy nem áldozod rá az életed egy reménytelen ragaszkodásra.

2015. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hat en 20 eves vagyok nem volt meg baratnom :( de ilyen miatt sose szeretnek meghalni :D
2015. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok 2 éve. Velem is szórakozik az exem, én meg nem tudok kiszeretni belőle. Mindent megpróbáltam de belefáradtam már én is. Ha ismerkedek nekem is ő jut egyből eszembe. De nem megoldás az öngyilkosság! Ilyenért nem éri meg eldobni az életed.

Próbálj ne sokat egyedül lenni, foglald el magad.

Sírd ki magad,majd határozd el, hogy megszakítod vele a kapcsolatot! Hátha úgy jobban leszel.

Beszéld ki magadból ha fáj valami. Nekem a barátnőim és anya is rengeteget segített.

Idővel hidd el, hogy jobb lesz.

Kitartást neked!!!:)

20/L

2015. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

pont ellenkezőleg!

a legtöbb vallási, pszichológiai és spirituális szakember egyetért abban, hogy a halálunk pillanatában érzett érzéseink, gondolkodásunk megy a túlvilágra, akármilyen is legyen az

vagyis ha itt szarul érzed önmagadat, akkor ott is úgy fogod, csak ott már nincs lehetőséged változtatni


hogy lábalj ki belőle? okosan!

az agy nem képes különbséget tenni valóság és fantáziakép között. ez tény. erre példa például a fiúknál a fantáziára bekövetkező erekció:D

hogy miért érdekes ez? azért, mert ha álmodozol, az is hatással van a gondolkodásodra! ha van egy ember akit távolról csodálsz és elképzeled mindig milyen jófej, jól elökörködtök, nagyon megértitek egymást, stb... akkor létrehozol a másik ember arcával egy képzeletbeli barátot és a valós alteregójával azonosítod, így ha élőben kezdesz el beszélni az adott emberrel, hamar olyan viszonyulásod lesz, mintha mindaz amit elképzeltél megtörtént volna!

ezt azért írom le, mert tapasztalatból tudom, hogy a felejtés egyik legnehezebb része amikor nem játszunk le fejben szituációkat


ha csak szórakozik veled és ezt tudod, akkor szépen kerüld el


tökéletes ember nincs! akit leírtál az sem az, hiszen szórakozik veled! gondolj már bele! egy tökéletes ember empatikus, egyenes és elkerüli azt, hogy másoknak fájdalmat okozzon, ő meg pont hogy mindjárt végez veled! ez neked tökéletes? hát elég férges tökéletes!


hány éves vagy amúgy? írj rám ha gondolod, beszéljünk, tedd fel a kérdéseid!

2015. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítod meg vele a kapcsolatot? Lehet, hogy az is elég lenne.
2015. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!