Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldás lehet az öngyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lehet az öngyilkosság, ha már mindent próbáltál, hogy elfelejts valakit, de sehogy nem tudsz nélküle élni?

Figyelt kérdés

Persze most jönnek a válaszok, hogy csak a gyávák lesznek öngyilkosok, akik megfutamodnak a problémák elől.Én ha az is lennék, nem másnak (meg neki) akarnék fájdalmat okozni, hanem a saját fájdalmam szüntetném meg, mert máshogy már nem megy.

Már 3 éve nem bírok egy fiúból kiszeretni, aki minden szempontból tökéletes számomra, de ő csak szórakozik velem. Többek vagyunk barátoknál, de kevesebb egy kapcsolatnál. Nem bírok másra gondolni, csak rá. Hiába kötöm le magam, megyek emberek közé, még ha meg is tetszik valaki, rögtön eszembe jut ő, hogy mennyire tökéletes, és hozzá hasonlítok mindenkit. Nem látok más megoldást, folyton csak sírnék, sorban cseszem el a dolgaimat, mert nem bírok másra koncentrálni, és csak elrontom az életem. Mit kéne tennem? :(


2015. márc. 27. 19:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Sajnos nem mindig elég az sem :S Ezt tapasztalatból mondom.

Az exem is azt hitte. Neki lehet, jobb így. De nekem nem lett jobb, hogy abszolút nem beszélünk.

2015. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Na igen ez az egész el fog múlni

Nos 14 éves koromban megláttam egy fiút vagyis már nem is nagyon volt fiú inkább férfi.

Abban a pillanatban teljes szívemből beleszerettem

Sosem tekintett rám nő ként meg is értettem akkor a korom miatt de sosem kellett senki nekem.

Telt az idő és tudta hogy mennyire odavagyok érte de semmi meglátott az úton átment a másik oldalra meg ilyenek

Középiskolai éveim azzal teltek hogy semmi nem érdekelt csak ő minden gondolat ő volt az élet sötét oldalán találtam magam elkezdtem bulizni járni sokat ittam csak akkor éreztem magam jobban ha részeg voltam tudom tiszta szégyen de ez van.

Az iskolából kirugtak semmi nem érdekelt csak ő

De holott én sosem kaptam töle egy jó szót sem

Még arra sem kellettem neki hogy. ....

Pedig nem volt gondom sosem a kulsőmmel sem.

Egy öreg büdös asszonyt dugott mint megtudtam .

Itt vagyok most

23 évesen szakma nélkül

Egy érzelmi roncs egy nagy jéghegy

Lassan10 éve láttam meg elősször de mai napig feltétel nélkül tiszta szívemből szeretem csak annyi szerencsém van hogy időben megáljt tudtam parancsolni magamnak hogy nem élek már drogokkal és az itallal sem de iskola és szakma hiánya az örökre elkísér

És sosem tudok már ugyanolyan életvidám és gondtalan lenni mint mikor nem ismertem őt .

És egy 33 éves drogokkal és ku...kkal foglalkozó munkanélküli

Link embert szeretek és ezt már a sírig is viszem.

Most öngyilkos legyek?

2015. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Mindegyik hasznos volt,most ez sok erőt adott. Megpróbálom összeszedni magam. :/
2015. márc. 27. 21:20
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az öngyilkosságnál jobb megoldást nem fogsz találni. Csak egy pillanatig fáj, viszont ha tovább élsz mindig lesz valami ami fájjon
2015. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14, úgy mondod, mintha lenne róla tapasztalatod:D
2015. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 aladar12 ***** válasza:
pont ez a szép az életben, hogy sokszor fáj és legyőzheted a fájdalmat.
2015. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 van róla tapasztalatom, az, hogy lusta voltam megtenni, és így szar maradt minden :D
2015. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jo, igen, aki lusta levegot venni, az megerdemli, hogy megfulladjon:D

de ongyilkossagbol nincs utovizsga, aki egyszer elbukik, az nem is akart ongyilkos lenni.... es nem egy pillanatig faj... az elet leghosszabb percei, a legfajdalmasabb percei, es raadasul az eletoszton miatt a leghatalmasabb tevedes smit valaha ereztel... gondolj bele, milyen szar lehet, hogy elrugaszkodsz az emeletes haz tetejerol, es zuhanas kozben bevillan a problemad megoldasa.... a legpocsekabb halal az ongyilkossag, mert a kilatastalansag okozza, nem pedig az, hogy tenyleg nincs megoldas

2015. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!