Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy sraccal megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy sraccal megyek bulizni, aki nem is a pasim?

Figyelt kérdés

Hiaba hivok csajokat bulizni, egyik se akar jonni, viszon en mar vagyom ra. Beszeltem az egyik sraccal, aki reg akar velem beszelni, hogy nincs kedve jonni, es azt mondta, hogy ok, menjunk. Ez nem ciki igy.

En 22 vagyok, a srac 23


2015. márc. 28. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, de gumit azért vigyél.
2015. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem ciki én is járok pasikal bulizni :) jó szórakozást
2015. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy meg akar majd dugni, de ha tudod róla, hogy nem olyan, akkor nem gáz. Én is voltam már egy fiúbarátommal bulizni, és tök jól elvoltunk, még segítettem is neki becsajozni. :DD
2015. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!