Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó leszólni azokat akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó leszólni azokat akik szép, csinos lányt szeretnének maguknak?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__59298..


Több ilyen kérdést is olvastam ezen az oldalon és én is szembesültem azzal, hogyha valakinek elmondom azt, hogy nekem szép lányok tetszenek, akkor elhordanak mindennek, jönnek ezzel a szöveggel, hogy felszínes vagyok, a szépség mulandó, az ilyen lányoknak csak a pénz kell és izom, egyedül maradsz ha válogatsz meg több ilyen hasonló szöveg.

Nem az a jó, ha valaki nem épít magának gátakat és a szíve után megy, minthogy abban a hitben élni, hogy nem lesz boldog? Akkor is felszínes, ha komoly kapcsolatot keres és számít neki a küllem?

Nem egyszer olvastam azt, hogy valakinek nem tetszenek a szép lányok, mert nem tartja vonzónak őket érdekes ilyenkor nem mondják neki, hogy mennyire igénytelen vagy. Na meg úgy látom, hogy eltérnek az ízlések, mert ha nekem tetszik egy lány az nem biztos, hogy az egyik barátomnak is fog. Akkor miért is lenne jó nekem egy olyan lány aki nem vonz? Lehet a barátom tartaná őt nagyon vonzónak. A szép lányokon nem a túlzott sminkes póthajú, napbarnított nőket értem, ami mostanában szépség ideál, hanem egy természetes, igényes, szép arcú lányra.


2015. márc. 28. 16:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha vonzódni akarsz ahhoz, akivel összejössz majd, ez alap dolog. Az igaz, hogy ha valaki nagyon nem néz ki jól, akkor szinte esélytelen, hogy szép barátnője lehetsz, de ha adsz magadra meg minden, akkor oké. :)
2015. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szeretném ha igényes szép lenne ezért én is adok magamra. Nem lenne képem igénytelenül elvárni ezt.
2015. ápr. 2. 15:09
 13/13 anonim ***** válasza:

A felületes emberek ritkán kerülnek ki az okosabbak közül, ha pedig mégis jó képességű ember akar így párt választani, azzal csak ő jár rosszul, mert nem azokat a tulajdonságokat keresi egy nőben, amik olyanok, hogy ők ketten jól kiegészítenék egymást. Kicsit infantilisnak is tűnik ez. Az érzelmileg érettebb emberek legrosszabb esetben is a "nem ijesztő" nőpopulációból válogatnak és nem külső alapján. Ezzel hosszú, akár életre szóló kapcsolatokat alakítanak ki épp azokkal, akik érzelmileg érett, viszonylag eszes férfiakat keresnek a "nem ijesztő" külsejű kategóriából.


Itt most nem szeretnék foglalkozni a visszataszító külső behatárolásával, nyilván szubjektív, és azzal se, hogy hogyan segíthetnénk szegényeknek. (Leírtam máshol meg le is fogom)

2015. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!