Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az allábi a problémám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkfox999999 kérdése:

Az allábi a problémám?

Figyelt kérdés
van egy 6 hónapja tartó kappcsolatom minden működik szerelem szex mindent de van eg kis problémám a párom szexmániás vagyis beteg a kapcsolat elején figyelmeztetet hogy nehéz vele és elmonta hogy szexmániás de őszintén szeret és őszinte elmondja kiirt neki meg minden aztmondja még nem csalt meg engem eddig mer eszébe sincs de azt mondja nem mondaná el mer nem akar megbántani és még nem fordult elő szerintetek normális ? folytasam ? nagyon szeresük egymást higyek neki ?

2015. márc. 30. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Boldog tudatlanság!

Nem mindaná el ha megtenné! De hidd el szeret!

A lelkiek fontosabbak mindennél? Akkor ne firtasd! Jobb minkettőtöknek!

2015. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igazad van
2015. márc. 30. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
És te észrevetted, hogy szexmániás? Miért hangoztatja? Kérdezd meg tőle. Ha szexmániás, és ez azt jelenti, hogy fűvel-fával lefekszik, akkor hagyd ott, erre rá lehet jönni. De ha csak azt jelenti a "szexmánia", hogy naponta kétszer is le akar veled feküdni, az nem nevezhető annak. Annak örülj.
2015. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendes szexmániás felál a farka és nem gondolkozik és megcsal de aztmondja szeret engem és nem akar megbántani eddig nem csalt meg de anyira szeretem
2015. márc. 31. 20:04
 5/5 A kérdező kommentje:
de anyira emészt lelkileg ez a bizonytalanság :/ de viszont nem tudok nélüle élni :( :'( probál megváltozni értem eddig nem csalt meg
2015. márc. 31. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!