Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az a külső tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a külső tulajdonság, ami alapkövetelmény nálatok egy fiúval szemben, hogy ha járni szeretne veletek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 16:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy ha több van,soroljátok fel mindet.
2015. márc. 30. 16:42
 2/18 anonim ***** válasza:
Legyen szőke,zöld,vagy kékszemű.
2015. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne legyenek hiányzó végtagjai.
2015. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ápoltság + ne legyen kopasz + ne legyen rajta felesleg
2015. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ne legyen nálam (sokkal) alacsonyabb
2015. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen magasabb legyen nálam, ami nem külső ugyan, de hasonlóan nem tehet róla, hogy mindenképp idősebb legyen, és látszódjon rajta, hogy nehezebb nálam. Ezek azok, amiknél akkor is elveszítem az érdeklődésem, ha korábban bejött (láttam az arcát, az tetszett, de aztán egy fejjel alacsonyabb nálam, megtudom, hogy 19 éves mondjuk, és amikor találkozunk, akkor látom, hogy szegénykém vasággyal együtt is max 50 kiló- na, ezek azonnali kiábrándító tényezők).
2015. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
legyen ápolt, és ne legyen vékony.. szép mosoly, kék szem, sötét haj kombó marha nagy előny :) és nem külső, de legyen idősebb nálam.
2015. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez a kek szem, sotet haj csak nekem fura, esetleg mutansokat keres vki? Eredeti szoke japan csavo nem kellene?
2015. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én sok sötét hajú, világos szemű embert ismerek.

Volt egy olyan szerelmem, aki félig arab volt. Bőre teljesen fehér, szeme kiscicás kék, a haja meg majdnem fekete. :D

2015. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

miért lenne fura? rengeteg ilyen srác van, köztük pl a mostani barátom is, sötétbarna haj, szép világos kék szemek :)

#7 voltam. :)

2015. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!