Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az a külső tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a külső tulajdonság, ami alapkövetelmény nálatok egy fiúval szemben, hogy ha járni szeretne veletek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8as, nekem is két exem kék szemű és fekete hajú volt :) Kifejezetten jól néz ki ez a párosítás, ami engem illet. Nem mutáns dolog, csak különleges és szép :)
2015. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Dejó,hogy ilyen téren én besz**ptam mindent.barna szem,barna haj,magas és vékony testalkat...nem csoda,hogy le se köpnek a lányok.
2015. márc. 30. 20:21
 13/18 anonim ***** válasza:
Velem levelezel privátban. Nekem van a 188/64 barátom. Barna haja és barna szeme van neki is.
2015. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ezen fog múlni, h mit szólnak hozzád a csajok, attól, h páran itt összegyűltek, sötét haj kék szem kombóval, attól még ne hidd már azt, h ez minden nő álma basszus, sőt én igazából azt is furcsállom, aki nem tud lekattanni egy ilyen ideálról, és csak ez jó neki, de ha neki ez az elsődleges, akkor legyen ez, de most nehogy azt a következtetést vond le, h csak ezek a férfiak tudnak csajozni, mert akkor bes**rok.
2015. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. itt senki sem írta, hogy nem tudna lekattanni erről, vagy hogy elsődleges lenne a kék szem-sötét haj, én is csak megemlítettem, hogy előny, mert az nagyon dögös, nem kell így túlreagálni! volt nekem is barna hajú, barna szemű barátom is.
2015. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De látod hogy behülyült tőle a kérdező, azt hiszi, h ilyennek kellene lennie, mert amúgy nincs esélye, vagy nem tudom.
2015. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
arról viszont nem én tehetek. ő a preferenciáinkat kérdezte, nem kell rajta kiakadnia, vagy félreértelmeznie, hogy most az ide kommentelő kb 6-7 lánynak más az ízlése, mint ő.. :D
2015. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
de miért nem tudjátok már őt leírni, h egy kicsit örüljön? :D
2015. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!