Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltekeny vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy a barátom más lánnyal beszélgetett messengeren.

Ami nem is baj,csak pont egy olyan mondatot kaptam el,amiből kiderül,higy nem csak egy szia,mizu jellegű beszélgetés volt,hanem több ideje beszélhetnek,ha tudta,mit csinált tegnap.

Na ez még mindig nem lenne baj,de mióta együtt vagyunk, én nem tudok róla, hogy lennének lány baratai.

Ha vannak,miért nem mondta/mondja el, ha meg nincsenek olyan kapcsolatban , akkor mit tudnak minden nap beszélni? Azt se tudom,ki ez...

Én pl nem beszélgetek olyan fiúval aki 3-4 éve volt osztálytársam, ha eddig nem voltam vele jóban.


Most mit csináljak? Megőrít! Tudom,gáz.

De ha meg rákérdezek, higy ki az az xy,akkor az lesz ,hogy minek nézem én hogy kivel beszél meg stb,közben mikor én felugrok messengerre ,egybõl néz oda..

Ő meg szinte nem is irkál, ha velem van, vagy úgy, hogy épp nem mellettem van és nem látom.


2015. márc. 30. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, azért figyelj oda rá jobban. Légy rafinált. Annyira komoly nem lehet közöttük, mert azt ezerrel titkolná előtted, de flört biztos van. Tapasztalatból beszélek. Ha nem egy nyíltan felvállalt "haverja", akiről nyugodtan tud beszélni előtted is, akkor ott van valami bibi. Ettől függetlenül szerethet csak téged a barátod, de a vadászösztön sajnos ott van a pasikban. Próbáld valahogy feléleszteni a kapcsolatotokat,új dolgokat kipróbálni akár szextéren is.
2015. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!