Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Az egész nem rég történt (pár órával ezelőtt).Szóval éppen várakoztunk az osztállyal,amikor meghallottam,hogy a(lány) oszt.első nyert egy kirándulást Erdélybe egy másik osztálytársunkkal(fiú),akivel egyébként ugyanolyan jó az átlagunk.Először csak meglepődtem,de miután felültünk a buszra ismét erről volt szó.Megkérdeztem a barátnőmet,hogy miért a fiút választották 2.-nak,amikor 5-en van ugyanolyan átlagú diák.Kicsit ideges lettem és mire haza értem már el is képzeltem,hogy a fiúnak majd megtetszik.Erre még jobban ideges lettem,persze nem látszott.Mostmár kicsit megenyhültem.De 4 napig lesznek együtt és arra gondoltam,hogy elmondom a lánynak(aki nagyon kedves,jóban is vagyok vele ),hogy tetszik a srác...... vagyis szimpatikus.Igazából én sem vagyok biztos benne,hogy mit érzek,mert nem érzek iránta semmit,de mégis sokat gondolok rá és már 3-szor álmodtam róla.Nem tudom mi(t) ez/érzek.....

2015. márc. 12. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,feltekeny vagy..
2015. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De miért??
2015. márc. 12. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert egy h*lye tini p*csa vagy?
2015. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nyilván tetszik neked a srác és úgy véled, hogy ezzel egy rivális nőstény kerülhet jobb pozícióba. Meg ott a sértett büszkeség is, hogy nem te kaptad a díjat.


Nyugodj le egy kicsit, mielőtt nyilvánvaló lesz mindenkinek, hogy ezen kattogsz. Hidd el, akivel össze kell jönnie az embernek, azzal úgyis összejön (jellemzően egy csomó olyannal is, akikkel meg épp nem kéne), szóval majd kialakul...

2015. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti(3.):Képzeld még nem volt barátom és ritkán szoktam irigy/féltékeny lenni és azt mindig jól tudom leplezni!Hisztizni sem szoktam!

Utolsó:(4.)Köszönöm a válaszod!:)

2015. márc. 12. 15:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Most is hisztizel... :)
2015. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindegy...kössz a leckét!
2015. márc. 12. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy díjat nem minden esetben az elért eredmény alapján adják. Vannak olyan szülők akik erős nyelvmunkát vetnek be azért, hogy gyermekük jobb érdemjegyeket és több elismerést kapjanak. A világ erről szól. Pénz beszél.

A szerelemben nincs barátság. Attól, hogy a barátnődnek szólsz, hogy bejön a srác még ugyanúgy össze fog vele jönni, ha akar. Emellett a srácnak is vannak érzelmei - mi van, ha neki meg pont a barátnőd teszik? Az is lehet, az erdélyi levegő bódulatában a srác felpróbálja a csajt. 1 patronra mindenki jó.

Te szerelmes vagy - ez biztos -, de ha eddig nem léptél ... így jártál.

2015. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!De a fiú az nem olyan,mint hiszed.Nem szokott pl. berúgni,mindig bocsánatot kér,ha megbántott valakit.Szóval tipikus jófiú.Ha mégis,akkor...nem tudom.Biztos,hogy szerelmes vagyok?Nem érzek semmit,amikor meglátom.
2015. márc. 12. 15:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a díj nem számít nekem!:)Csak az,hogy a első két legjobb tanuló nyert,és többen vannak 2.legjobb tanulók.Választhattak volna egy másik lányt vagy fiút.
2015. márc. 12. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!