Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakból kihalt a romantika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakból kihalt a romantika?

Figyelt kérdés

Nem a nyáladzást tamogatom én se.. Hanem csak a sima romantikat. 1-1 közös étterem akármi...

Férfiak sajnos lyukra mennek és mostanság nem is kell nagyon törniük magukat, a lányok szinte az ölükbe hullanak.


Ennyire ciki lenne manapság a romantika??


2015. ápr. 1. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ugyanezt tapasztaltam a magyar fiúknál.

Aztán jött egy. Három hétig kikosaraztam - tényleg nem akartam vele összejönni -, de csak jött és jött. Ő nagyon romantikus volt. :) Bele is szerettem rendesen.

2015. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Romantika inkább az érzékenyebb típusú fiúkra jellemző, de nekik általában sárba tiporják az önbecsülésüket a mai lányok.
2015. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mert nincs rá piac ennyi !
2015. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem......pont úgy viselkedünk, ahogyan azt a helyzet megkívánja!!!

A mai fiatal lányok jó részének(tisztelet a kivételnek)fingja sincs a Nőiességről, a Nőies viselkedésről, az öltözködésről, az etikettről és még sorolhatnám. Hiába vesznek fel nagyestélyit, ha nem tudnak benne alkalomhoz illően viselkedni....már attól zavarba jönnek, ha kinyitják előttük a kocsi ajtót, vagy lesegítik a kabátjukat....egyszerűen nem ehhez vannak hozzászokva és senki nem tanította meg nekik az alapokat. Hiába hívod el egy bálba vagy libegőzni, ha inkább a haverokkal akar lógni....alkalmazkodni kell a helyzethez.

Ha valakinek virágot viszel jelezvén azt, hogy már korábban is gondoltál rá és mennyire fontos neked, akkor azt nyálasnak és ódivatúnak tartja, de ha FB óránként ráírsz valami indokkal néhány szívecske kíséretében,akkor azzal minden rendben van. Ilyen világban élünk...sajnos.

Azok a Nők, akik megtanulnak tudatosan kommunikálni és egyértelműen jelzik a partnerük felé, hogy mennyire sokat jelentenek számukra azon apró figyelmességek amit a másiktól kapnak (esetleg még viszonozzák is), azoknak önkéntelenül is udvarolni kezd egy férfi ...mert érzi, hogy van fogadókészség a romantikára és bedobja magát ezerrel.

37F

2015. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek most Jaguar_Warrior hozzászólóval.

Manapság ha a nő(igazi NŐ) megérdemli és persze tud vele mit kezdeni, akkor jócskán lehet része romantikában.

Lehet, hogy régebben a romantikának az volt a célja, hogy elérjék a lyukat, viszont az a lyukat valahogy meg is kell tartani, amihez a romantikát időről-időre fent kell tartani, és itt visszakanyarodnék az első mondatomhoz.:)

2015. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12: Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Nem így működik, hogy aki érzékeny, az romantikus. Aki nem érzékeny, az nem romantikus.

Az én párom egy nagyon határozott, nagyon magabiztos, nagyon komoly kiállású férfi, de nála romantikusabb férfival még nem találkoztam.

A romantika nem egyenlő a nyáladzással és a szerencsétlenséggel.

2015. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!