Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi sír, arról mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sír, arról mit gondolnak a nők? Ha egy nő sír, arról mit gondolnak a férfiak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha egy férfi sír, arról a nők azt gondolják, hogy férfiatlan, gyenge, szánalmas.

Ha egy nő sír, akkor attól függ, miért.

2015. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét nem ugyan azt gondolja az ellenkezőrő: Valami rossz dolog történt az illetővel, és nagyon szomorú.
2015. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, örömében nem sírhat az ember?
2015. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy szomorú dolog történt az illetővel vagy örömében sír, ez sokkal ritkább. Nem a gyengeség jele egyik nemnél sem.
2015. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Férfi létemre nagyon könnyem elered a könnyem, főleg pozitív élmény hatására....nem tudom visszatartani. Idáig még senki sem nehezményezte ezt felém....de volt aki nagyon furcsának találta.

37F

2015. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ezt írja valaki,mint az első, akkor az ugye férfi? Miért kell ezt gondolni a női nemről? Hogy egy szívtelen dög? Ezt a férfiak gondolják a férfiakról, hogy a sírás az szánalmas egy férfitól. Eddig még egy nőtől sem hallottam, akiket ismerek, hogy sírt előttük egy férfi és ő ettől viszolygott és megszűnt férfi lenni a szemében...férfitól viszont annál többször. Ők azok, akik kiröhögik egymást, ha sírnak és lenézik. Miattuk hiszik azt a férfiak, hogy a nők ezt gondolják, MERT a férfiak ezt gondolják és azt mondják, hogy a nők is biztosan, ezért ezt sulykolják egymásba.

Részemről semmi baj nincs azzal, ha egy férfi sír.

2015. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A feszültségnek valahogy ki kell jönnie az emberből nemtől függetlenül.
2015. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátom többször elpityeredik előttem, szerintem nincs ezzel semmi gond.

Legtöbbször olyankor,mikor a munkája miatt több hétre megy el, ilyenkor én is küszködök a könnyeimmel.

Meg volt,hogy olyankor mikor hazajött és összebújtunk és megint elkezdett, ennek örültem is mert ilyenkor látom a legjobban,hogy tényleg igazán szeret engem:) Ettől nem lesz kevésbé férfi a szememben:)

2015. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem értem mi van... A sírás megnyugtat attól függetlenül, hogy fiú vagy vagy lány. Nemhiába adatott ez a dolog az embereknek.
2015. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!